Strona 5 z 202 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #41
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Dzięki

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    gdzies czytalem ze juz potwierdzono 3 sezon dextera

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Qrwa, ale ja to jestem jednak zacofany i tak jakoś nieprzystający do typowego przedstawiciela polskiego społeczeństwa. Ze wszystkich wymienionych w tym wątku seriali widziałem tylko trochę odcinków "The Sopranos". Ale zamierzam się poprawić - planuję obejrzeć ze 2-3 odcinki Losta ponieważ wszyscy się tak onanizują tym serialem.

    jdx
    Ja poza Sopranos, TheXFiles i BandOfBrothers to tez zadnych lostwo, hirołsów, prizonbrejków nie oglądam.

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja generalnie popadlem w nalog mam jakies 60 gb oczekujace na DL wszystko seriale hehe

    Pozdr
    Reb

  6. #46
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    polecam serial o tytule "fulltiltpoker" , sezon pierwszy "Ivey Deathmatch" ,
    akcja calkiem calkiem ! milo sie oglada

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    a o czym jest the wire? sporo osob poleca...
    Tu jest to najrozsądniej opisane: http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_ulicy

    Powiem tylko że właśnie skończyłem pierwszy sezon (obejrzane w 2 dni !!!) i rewelka, ściąganie kolejnych natychmiast uruchomione W całym gąszczu miałkich familijnych seriali to prawdziwa perełka realnie obrazująca prawdziwe życie gliniarzy i gangsterów.

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a jak u was z ogladaniem heroes? Pierwszy sezon jeszcze jakos zmeczylem (chociaz po 8-10 odcinkach to juz chyba tylko dlatego, zeby zobaczyc jak sie skonczy), ale po trzech-czterech odcinkach drugiej serii juz nie dalem rady...

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    W całym gąszczu miałkich familijnych seriali [The Wire] to prawdziwa perełka realnie obrazująca prawdziwe życie gliniarzy i gangsterów.
    A w kolejnych sezonach również pracowników portowych, polityków, uczniów/nauczycieli i dziennikarzy. Realistyczne, mocne, dobre.
    Cieszę się, że nie mieszkam w takim Baltimore.

  10. #50
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    a jak u was z ogladaniem heroes? Pierwszy sezon jeszcze jakos zmeczylem (chociaz po 8-10 odcinkach to juz chyba tylko dlatego, zeby zobaczyc jak sie skonczy), ale po trzech-czterech odcinkach drugiej serii juz nie dalem rady...
    Ja oglądam Heroes z takim samym zainteresowaniem jak pierwsze odcinki. Pierwszy sezon był ciekawy, w drugim pojawiły się również fajne wątki... Szkoda, że tak się urwał przez ten strajk...