Strona 4 z 202 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #31
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    a o czym jest the wire? sporo osob poleca...
    QFT

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Qrwa, ale ja to jestem jednak zacofany i tak jakoś nieprzystający do typowego przedstawiciela polskiego społeczeństwa. Ze wszystkich wymienionych w tym wątku seriali widziałem tylko trochę odcinków "The Sopranos". Ale zamierzam się poprawić - planuję obejrzeć ze 2-3 odcinki Losta ponieważ wszyscy się tak onanizują tym serialem.

    jdx

  3. #33
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Tylko nie wybierz 2-3 odcinków ze środka... Zacznij od początku...

    A swoja drogą nie wiem jak ty przeżyłeś we współczesnym świecie bez tych seriali...

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Pitbull wyczesany polski serjal. Niby statndard o policjantach. Ale nie tam jakis z nowego jorku co wykrywaja kazdego złoczynce bo mikro sladach. Tylko o naszej poleskiej policji która jezdzi polonezami. Która chla ćpa jest skorumpowana załatwia swoje porachunki. Szara polska rzeczywistość. Drugi tego typu film to Glina tez polski serjal. Wszystkie hero, losty, prison brejki, 24 godziny i inne pierodły wymiekaja.

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    16
    A czy wiecie może coś o III sezonie Dextera - będzie?

    Pozdrawiam,
    kniarzyn

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Polecam serial SIX FEET UNDER ( Szesc stop pod ziemia) - opowiada o rodzince a wlasciwie o braciach prowadzocych dom pogrzebowy. Troche czarnego humoru ale przede wszystkim ciekawy scenariusz.
    W moim prywatnym rankingu w czolowej trojce.

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Lubie ten serjal ale jakos czuje sie nie sowja ogladajac tych dwuch gejów (mam chyba zbyt bójna wyobraznie )

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Byc moze niektorzy nie wiedza ale jednego z gejow w tym serialu gra pozniejszy krwiozerczy bohater DEXTER-a i w obu rolach wymiata!

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    mam problemy ze ściągnięciem pierwszych odcinków drugiego sezonu lostów, ma ktoś namiary na nie? na torrentach chyba nie ma :/ dziwne dość, bo pierwszego sezonu jest kupę.

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    A co sądzicie o bajkach? Kiedyś byłem fanem South Parku, ale tak w okolicach 5-6 sezonu znudził mi się... przestał mnie po prostu śmieszyć... Potem (z 2 lata temu, sam się dziwię że tak późno) odkryłem Simpsonów, i póki 8 sezonów obejrzałem to mi nie chcą się znudzić . Porównując SP do SIMP., bardziej mi się podoba humor tego drugiego, mniej wulgarny, bardziej taki z polotem.

    Nim zabiorę się za następny sezon Simpsonów, dzisiaj zacznę sobie eksperymentalnie Fammily Guya bo mam pierwszy sezon. Słyszałem głosy że jest jeszcze lepszy.