Strona 3 z 202 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #21
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Jericho 2 sezon rewelacyjny , goraco polecam

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    House
    Dexter
    Desperate Housewives
    Californication

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no to już Jack dał polecanego przeze mnie w wątku filmowym Day Break'a

    dorzuce do tego bo nie rzuciło mi się w oczy, zeby ktoś podawał -

    Dead like me

    jeden minus to, że ma tylko dwa sezony i wydaje mi się , że kończy się tak, że można by spokojnie fajnie go dalej pociągnąc... mi się podobał dla miłośników czarnego humoru i ogólnie bardzo przyjemny serial wg mnie szybko obejrzałem oba sezony
    Opowiada o dziewczynie, która ginie w bardzo dziwny sposób trafia w nią meteoryt w centrum miasta i zostaje ponurym żniwiarzem czyli osobą, która odbiera duszę innym chwile przed śmiercią żeby się nie męczyli Może nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale naprawdę serial mi się podobał

    poza tym fajnie by było jakbyście pisali coś o serialu, a nie tylko wrzucić 8 tytułów i tyle... nic to nikomu nie mówi. Tak mi się wydaje, że fajniej pare słów by było napisać łatwiej by było dobrać coś odpowiednio do swoich upodobań.

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dokładnie to samo miałem napisać... Z samego tytułu nie wywnioskuję przecież o czym jest serial. A ja np. komediowych nie oglądam, bo mi szkoda czasu na takie seriale. Wolę coś nietypowego, jak właśnie Lost, Day Break czy Traveler nawet... O czym jest np. ten zachwalany przez większość z was Dexter?

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    o ile dobrze pamiętam to gość pracuje w laboratorium badania krwi chyba, a w wolnych chwilach jest mordercą


    ten co ja polecał Dead Like Me jest wg mnie inny niż wszystkie jakis taki był fajny

    p.s. Jack to jak masz coś napisać to pisz nie będę Cie wiecznie wyręczał :P heheh pozdro

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    okey a wiec :

    CHUCK --- Chuck Bartowski to pracownik supermarketu ze sprzetem komputerowym, który w niewyjaśnionych okolicznościach stał się posiadaczem tajnych danych CIA. Od teraz posiada on wszystkie tajne informacje, a na dodatek umie wykorzystywać swoją wiedzę w walce z przestępcami. Chuck zmuszony jest współpracować z agentami CIA i FBI pracujac nadal w swoim zawodzie +++++ coz mozna powiedziec, serial lekki i przyjemny, bardzo fajnie sie oglada, aktorstwo na wysokim poziomie , i wciaga po pierwszym odcinku nawet jezeli powyszy opis nie zachecil to polecam zobaczyc tylko pilot a reszte juz obejrzycie z wlasnej woli // trwa 1 sezon

    Jericho --- Świat stanął w obliczu wojny nuklearnej. W Stanach Zjednoczonych wybuchło kilkanaście głowic atomowych. W chaosie jaki zapanował, mieszkańcy małego miasteczka Jericho w Kansas starają się nie tylko przetrwać, ale i utrzymać dotychczasowy styl życia. +++++ Bardzo ciekawie to zostało przedstawione z punktu widzenia tych mieszkańców, zachecam do obejrzenia, potem robi sie juz naprawde ciekawie a sezon 2 ktory powstał w wyniku zasypania stacji CBS jak sie nie myle , orzeszkami jest już naprawde perełką ... // trwa 2 sezon ( czy ostatni?)

    How I met your mother --- Nie bać się tytułu, obejrzycie trzy pierwsze odcinki i wciagniecie sie Oczywiście mamy do czynienia z amerykańskim sitcom’em stacji CBS. Ted w Nowym Jorku poluje na tą jedyną i w jego długich, wieloletnich poszukiwaniach towarzyszą mu jego przyjaciele. Kumpel z liceum Marshall jego dziewczyna Lily, nowa koleżanka Robin, oraz najbardziej ekscentryczna postać z tych wszystkich Barney! +++++ Można go też nazwac kultowym sitcomem i ogladac perypetie Teda to naprawde czysta przyjemnosc // trwa 3 sezon

    Terminator: The Sarah Connor Chronicles --- Jest on kontynuacją wydarzeń z drugiej części filmu Terminator, a zarazem alternatywną historią dla części trzeciej. Akcja toczy się wokół Sary Connor i jej syna Johna. +++++ Coś dla fanów samego Terminatora i nie tylko, twórcy myśle ze poradzili sobie z brzmieniem poziomu filmu i historia tu jest przedstawiona ciekawie i składnie. // trwa 1 sezon

    Veronica Mars --- "Veronica Mars jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki. Miała wszystko: wspaniałego chłopaka - swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciólka i zarazem siostra jej chłopaka-Lilly Kane, została zabita.

    Ojciec Veronica'i szeryf Neptune oskarżył o to ojca Lilly. To kosztowało go utratę posady, a wkrótce potem żony. Veronica musiała wybrac między przyjaciółmi i społeczeństwem miasta, a ojcem, którego kochała ponad wszystko. Wybrała to drugie. Od tamtej pory stała się wyrzutkiem. Wszyscy znajomi odwrócili się, nawet jej chłopak. Teraz pracuje z ojcem w jego agencji detektywistycznej.

    Na własną rękę chce rozwiązać zagadkę śmierci Lilly, udowodnić, że to nie Abel Koontz (oskarżony) popełnił zbrodnię. Odkrywa przy tym ciemne sekrety Neptune." +++++ ten serial chyba wiekszosc widziała, powiem krotko , kto slodka Veronice w akcji zobaczy to zakocha sie odrazu // 3 sezony i koniec

    Kyle XY --- Serial opowiada historię nastoletniego Kyle'a. Kyle budzi się w lesie, nie umie mówić, nie ma pępka, ani wspomnień z dzieciństwa. Zostaje przygarnięty przez rodzinę i uczy się żyć. Wkrótce Kyle odkrywa swoje umiejętności i stara się rozwikłać zagadkę kim tak naprawdę jest. ++++ familijny serial ale bardzo miło sie oglada i z checia oglada jego przygody ;D // obecnie trwa 2 sezon

    Vanished --- Opowiada historię zaginięcia Sary Collins, żony senatora Jefrey'a Collinsa. Do jej odnalezienia oddelegowany zostaje oddział FBI dowodzony przez agenta Grahama Keltona. Podczas poszukiwań na jaw wychodzą dziwne fakty z życia Sary. +++++ ciekawa historia, godny polecenia // 1 sezon - 13 odcinków

    Gossip Girl --- Tajemnicza plotkara opowiada widzowi o perypetiach pięknych i bogatych mieszkańców Upper East Side w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy do domu powraca Serena van der Woodsen, która zniknęła rok wcześnej i w niewyjaśnionych okolicznościach wyjechała do szkoły z internatem. Jej przyjaciółka Blair Waldorf w tym czasie zyskała dużą popularność w szkole. Nikt nie wie dlaczego Serena wyjechała i dlaczego wróciła, wszyscy wiedzą jednak, że chłopak Blair, Nate Archibald coś czuje do przyjaciółki swojej dziewczyny. Van der Woodsen jednak nie wróciła dla nich tylko by wesprzeć swojego brata, który chciał popełnić samobójstwo. Serena poznaje i związuje się z Danem, chłopakiem z Brooklynu, okazuje się także, że w przeszłości coś łączyło matkę Sereny i ojca Dana +++++ w roli plotkary Kirsten Bell czyli słodziutka Veronica, która niestety użycza tylko głosu // trwa 1 sezon

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Dexter to serial o gosciu ktory pracuje w wydziale analizy krwi dla policji w Miami a przy okazji jest seryjnym morderca

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a o czym jest the wire? sporo osob poleca...

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    rozumiem ze to zewwzgledu na pania z mojego avatara
    pewnie ale mnie jakoś nie powala ten typ urody

    wolę tą blacharę blondynę która się pojawiła w 7 sezonie...