Strona 198 z 202 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,980 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1971
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Revolution jest słabiutkie.
    Po 6ciu odcinakach mam wrażenie,że to kolejny serial (po LOST i Alcatraz)gdzie wydawać by się mogło genialny pomysł na scenariusz i serial ktoś spierdolił po całości.
    Słabe aktorstwo jakieś walki "karate" co jakiś czas i takie tam... nie polecam.

  2. #1972
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    No dokładnie, trailer Revolution jest super, pierwszy odcinek bardzo dobry, drugi niezły, trzeci już średni, a chyba po piątym przestałem oglądać. Falling Skies raczej na odwrót, pierwszy sezon się powoli rozkręca, a drugi jest już całkiem niezły.

  3. #1973
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    jakieś walki "karate"
    Karate, a dokładniej "karate do" oznacza dosłownie "droga pustej ręki", czyli walkę bez broni, więc walki na miecze nie za bardzo do tego określenia pasują

  4. #1974
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Dlatego karate dałem w cudzysłów

  5. #1975
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Obejrzałem 10 odcinków Elementary i całkiem fajne. Sherlock Holmes przeniesiony do aktualnych czasów + Lucy Liu jako dr Watson, chociaż nie aż tak ostra jak w Kill Billu Lucy Liu (O-Ren-Ishi) severs a head in Kill Bill vol 1 - YouTube

  6. #1976
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Obejrzałem 10 odcinków Elementary i całkiem fajne. Sherlock Holmes przeniesiony do aktualnych czasów + Lucy Liu jako dr Watson, chociaż nie aż tak ostra jak w Kill Billu Lucy Liu (O-Ren-Ishi) severs a head in Kill Bill vol 1 - YouTube
    Oglądasz z polskimi napisami? Jeśli tak, to jak ich jakość i skąd je bierzesz?

  7. #1977
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak z polskimi (poza chyba ostatnim 1-2 odcinkami i są ok), a napisów szukam tutaj: Search in 5.123.982 subtitles | SubtitleSeeker.com : Seek & Find Subtitles

  8. #1978
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Daj znać jak to wygląda za parę odcinków, to może też się zabiorę, bo lubię takie klimaty.
    Podobno się rozkręca pod koniec sezonu, ale nie wiem, czy dotrwam. Sztuczność postaci i dialogów w tym serialu mnie mocno odstręcza.

    A póki co pochłonąłem oba sezony "Gry o tron", ale tego serialu chyba nikomu polecać nie muszę. Za pierwszy sezon daję 10/10. Drugi jest już trochę wtórny, ale też trzyma poziom. Ogółem, jeden z najlepszych seriali, jakie oglądałem.

  9. #1979
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Teraz zacząłem Community i całkiem zabawny. I znowu mogę oglądać mojego ulubieńca Chevy Chase'a

    Może już jakiś czas temu o tym pisałem - The Shield - dla mnie serial wszechczasów. Nawet chyba trochę lepszy niż The Wire.

  10. #1980
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Oglądasz z polskimi napisami? Jeśli tak, to jak ich jakość i skąd je bierzesz?
    napiprojekt - to chyba najlepsza opcja.
    I tez mi sie elementary podoba