Strona 192 z 202 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192193194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1911
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Obejrzałem dwa odcinki Person of Interest i jak dla mnie jest raczej słaby. Najzabawniejsze są "słodkie" akcje typu strzelanie w nogi czarnych charakterów aby ich przypadkiem nie zabić czy też ckliwe przekonywanie nastolatki aby spotkała się z kochającą ją ciocią.

    Natomiast Rubicon jest świetny.

  2. #1912
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Obejrzałem dwa odcinki Person of Interest i jak dla mnie jest raczej słaby.
    To prawda, oczekiwałem więcej a to zwykły przeciętniak. Ciekawostka - w ostatnim odcinku był polski motyw "patriotyczny"

    Lost, Prison Break i Dextera pomijam bo to obowiązkowa pozycja
    haha.. w archeologa się bawisz? Lost był dobry choć w pewnym momencie załączył się efekt pot commited. Zakończenie mnie rozczarowało i zirytowało. Okazało się, ze wiele wątków było rozpoczętych tylko dla przedłużenia życia kury znoszącej złote jaja, jakim był ten serial. PB - dałem sobie spokój na drugim sezonie, a Dexter po znakomitym 4 sezonie (popisowy John Lithgow) i przeciętnym 5 z irytującą niemal jak Rita Julią Stiles, w obecnie emitowanym 6 sezonie niebezpiecznie nisko i blisko brzozy lata Już sam główny motyw z nawiedzonymi ludźmi wiary jest mało kreatywny - tak jakby ktoś nie wiedział, że w tym środowisku psycholi nie brakuje


    Natomiast co to obecnie emitowanych to polecam Sons of Anarchy, Walking Dead, Boardwalk Empire i nowy wspomniany już w tym wątku Homeland, który jest póki co jedynym dobrym premierowym serialem jaki do tej pory miałem okazje obejrzeć.

  3. #1913
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    haha.. w archeologa się bawisz?
    Nie jest to trudne. Zerknij poniżej mojego/ostatniego posta w tym wątku.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Natomiast co to obecnie emitowanych to polecam Sons of Anarchy, Walking Dead, Boardwalk Empire
    Sons of Anarchy jest całkiem OK, Boardwalk Empire jest świetny natomiast The Walking Dead nie ogładałem i nie zamierzam ponieważ to zdaje się o jakichś zombie jest i to mnie "przeraża".


    A jeszcze co się tyczy badziewnych seriali to NIE polecam Breakout Kings który leci teraz na FOX i, z tego co pamiętam, jest reklamowany jako "nowy serial twórców Prison Break". Czyli że niby dobry jest.

  4. #1914
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Breakout Kings faktycznie trąci świeżością i oryginalnością niczym polskie seriale komediowe. Również nie polecam.

  5. #1915
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    The Walking Dead nie ogładałem i nie zamierzam ponieważ to zdaje się o jakichś zombie jest i to mnie "przeraża".
    Bez obaw, to nie jest żaden badziewny slasher dla zombie-hamburgerów. Ma bardzo fajny klimacik postapokaliptyczny i więcej tam dramy niż akcji. Dla jednych to wada, dla innych zaleta. Mnie się spodobał. IMO warto przetestować, zresztą nawet jak ci się spodoba to dużo czasu nie stracisz bo pierwszy sezon to tylko 6 odcinków, a drugi dopiero wystartował.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 25-10-2011 o 14:09

  6. #1916
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Boss

    Wyemitowano dopiero jeden odcinek, ale IMO zapowiada się perełka. Szczerze polecam.

  7. #1917
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Boss

    Wyemitowano dopiero jeden odcinek, ale IMO zapowiada się perełka. Szczerze polecam.
    Dzieki za polecenie. naprawde niezle sie zapowiada, jak ktos lubi takie klimaty

  8. #1918
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Takie lekki serial HBO, ale nawet mi podszedł Enlightened (3 odcinki są) "A self-destructive woman who has a spiritual awakening becomes determined to live an enlightened life, creating havoc at home and work."

  9. #1919
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Słaby moim zdaniem... Liczyłem na coś zupełnie innego po pierwszym odcinku...

  10. #1920
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Oglądał ktoś może "Jeremiah"?