Strona 178 z 202 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,780 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1771
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A o co w nim chodzi mniej więcej?

    Zauważyłem, że HBO wypuściło krótkie prequele do THE WIRE. Są na YT i na stronie HBO.

  2. #1772
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Polecam dwa nowe seriale - Lights Out i Off the Map.

  3. #1773
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Skusiliście mnie na sprawdzenie tego Carnivale, jestem po sześciu odcinkach. Odpalając nie wiedziałem w ogóle czego się spodziewać - lubię odpalając film tudzież jakiś nowy serial w ogóle nie wiedzieć o czym będzie . No więc to co uderza od samego początku to klimat. Już samo intro tworzy nastrój. Akcja rozwija się dość powoli, nie ma tutaj zwrotów akcji jak u Bauera, w Prisonie czy w Lostach, jest to inny typ serialu. Bardzo dobrze mi się to ogląda, powtórzę się - klimat i atmosfera jest niesamowita. Podczas oglądania tego naprawdę czuję się jakbym się przeniósł do Stanów lat 30tych. Fabuła ciężka w pozytywnym tego słowa znaczeniu, pełno tu tajemniczości, niedomówień, wiele intrygujących postaci... Udało się komuś kto to oglądał uniknąć skojarzenia z Miasteczkiem Twin Peaks? Ale nie ze względu na aktora grającego Samsona, tylko przez całą resztę ?

  4. #1774
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Na pewno już było, ale dopiero teraz obejrzałem pierwszy sezone The Wire, bardzo fajny serial kryminalny, polecam.

  5. #1775
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    The Wire rządzi!

    Pierwsze 8 odcinków średnio mi się podobał. Ale potem bomba. Super postacie.

  6. #1776
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Udało się komuś kto to oglądał uniknąć skojarzenia z Miasteczkiem Twin Peaks? Ale nie ze względu na aktora grającego Samsona, tylko przez całą resztę ?
    Nie udało się . Ale im dalej zajdziesz w tym serialu, tym bardziej będą się różnić.

  7. #1777
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Na pewno już było, ale dopiero teraz obejrzałem pierwszy sezone The Wire, bardzo fajny serial kryminalny, polecam.
    ja niestety the wire skonczylem juz dawno drugi sezon troche zjechal na manowce, ale 1, 3 i 4 rewelacja!

  8. #1778
    Shameless US - Showtime wymiata

  9. #1779
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    nice, sezon 6 dextera potwierdzony, aczkolwiek nie ma jeszcze dalszego info. Z drugiej strony, do tej pory sezony pojawialy sie w miare szybko, mysle, ze jakos po wakacjach bedzie

  10. #1780
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Warsaw Polec cos jeszcze prosze z seriali bo Flashforward i dextera ogldalem z tego co polecales i mi sie oba seriale podobaly