Strona 166 z 202 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1651
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    kolejny - w mojej opinii - rewelacyjny odcinek entourage. seria przechodzi sama siebie, nie moge odzalowac, ze serial sie juz konczy

  2. #1652
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak to się kończy???

  3. #1653
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    juz pisalem wczesniej, to jest albo ostatni albo przedostatni sezon.

  4. #1654
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Już oficjalnie wiadomo (link) że będzie jeszcze jeden krótki sezon. Twórcy potwierdzili także, że planują film, ale o tym jeszcze nie ma konkretów.

    Sting

  5. #1655
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Polecam wszystkim tym ktorzy nie widzieli serial Modern Family, gra w nim m.in. Ed O'Neill (odtworca roli Al'a Bundego Obejrzalem dopiero pierwsze 3 odcinki 1 sezonu i bawilem sie przednio.

  6. #1656
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Już oficjalnie wiadomo (link) że będzie jeszcze jeden krótki sezon. Twórcy potwierdzili także, że planują film, ale o tym jeszcze nie ma konkretów.

    Sting
    Jeszcze krótszy? Teraz odcinki maja po 27min (odcinając czas na "in previous"). Rozumiem taką długość odcinka w przypadku serialów komediowych typu friends, ale tutaj? Nie mam możliwości weryfikacji ale czy poprzednie sezony tez miały takie same długości epizodów?

    Obejrzałem True Blood wszystkie 3 sezony w ostatni weekend. Wrażenia całkiem pozytywne. Chociaż fabuła nieźle pokręcona. Rola Erica - dla mnie rewelacja. Wreszcie prawdziwe wampiry z jajami a nie biegające po słońcu upaćkane kremem z filtrem postaci rodem z harlekinów.

    @Soprano: -.- na tyle jeszcze przetwarzam, by zrozumieć sens wiadomości. Sezon traktuje jako całość. Obecny zatrzymał się na 10 epizodzie, czyli całość ma niecałe 300min. To że będzie podajże 6 odcinków to trudno, ale jak zrobią znowu półgodzinne odcinki a'la sitcom, to prawie tyle co nic. Ten serial jest za dobry by trwał tylko tyle

    Na szczęście zaczął się nowy House, Vampire Diaries, HIMYM, Two and a Half oraz Gossip Girl, a next week rusza Big Bang Theory. Rubicon nieźle się rozkręca. Board Walk też zapowiada sie ciekawie. Jeszcze tylko czekam na Spartacusa i jestem w siódmym niebie Jeśli nowe sezony Vampire Diaries i Gossip Girl bedą trzymały poziom pierwszych dwóch odcinków to będzie hit roku.
    Ostatnio edytowane przez Borek ; 22-09-2010 o 19:26

  7. #1657
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    lol Borek
    krótki znaczy z mała ilością odcinkó w sezonie, a nie z krótkimi odcinkami

    loooool

  8. #1658
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Moze nie serial, ale i tak mysle ze warto, dzis o 20:20 na Comedy Central "Za chwile dalszy ciag programu" - pierwszy sezon, pierwszy odcinek

  9. #1659
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    omg, ja sie wychowalem na tym cyklu manna i materny, dla mnie to najlepsze komediowe show ever. jakis czas temu odswiezylem sobie kilka odcinkow i nic nie stracily ze swojej atrakcyjnosci

  10. #1660
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967