Strona 150 z 202 PierwszyPierwszy ... 50100140148149150151152160200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1491
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Za to Spartacus i Flash Forward idą w świetnym kierunku, również V fajnie się rozkręca.

  2. #1492
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Jestem bardzo zawiedziony szóstym sezonem. Jak na mój gust to szukanie na oślep sensownego zakończenia całego serialu. Póki co ja osobiście z tej sieczki rozumiem bardzo niewiele. Wątki są już tak popieprzone, że chyba tylko scenarzyści wiedzą do czego dążą...
    zakończenie podobno jest zaplanowane od pierwszego sezonu. Wg mnie mogli by zakończyć to w 8 odcinkach bo już przygód nowych nie będzie a teraz to przez 1/3 odcinka ktoś chodzi po lesie (pewnie na 2-ke ),
    no i na pewno nie doswiadczymy naukowego finału (bardziej fizyka kwantowa, i jakieś mistyczne elementy) jak do tej pory oglądałem każdy odcinek, te pozostałe 5 też zobaczę

    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Za to Spartacus i Flash Forward idą w świetnym kierunku, również V fajnie się rozkręca.
    zabieram się od przyszłego tyg za FF , własnie sobie ściągam dotychczasowe odcinki

  3. #1493
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Hmm 200 odcinek South Parku taki sobie
    ogolnie wydaje sie najslabszy z sezonu ale no wlasnie z tego co czytalem wszystkim sie prawie podoba a dla mnie byl taki nijaki

  4. #1494
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No dosyć odważny, ale rzeczywiście były lepsze. Ja natomiast mam bzika na punkcie Supernatural, co prawda ostatnio za dużo płaczliwych scenek, ale ogólnie serial wymiata, lubie takie klimaty

  5. #1495
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Jestem ciekaw czy w którymś odcinku będzie coś o Kaczyńskim itp Mysle ze znajac ich moze byc

  6. #1496
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    flash forward niby caly czas ciekawy, ale juz zaczyna byc troche meczacy, widac, ze dalej akcja tez bedzie wygladala podobnie - niby cos sie dzieje, ale rozwiazania beda sie odwlekiwac, a ostatni odcinek pokazal, ze plan byl chyba na minimum 6 sezonow, wiec w kontekscie slabnacej popularnosci za dobrze to serialowi nie wrozy

  7. #1497
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Zgadzam sie z Warsawem - jak zacząłem oglądać FF to miałem wrażenie że to nowatorski i przebojowy serial, pierwsze 3-4 odcinki oglądałem z otwartą gębą, potem zbyt filozoficzny ton chyba przyjął. Następnie była przerwa, po przerwie znowu zaczęło się coś dziać - odcinek o tym kolesiu (zapomniałem imienia) naukowcu co jest szantażowany przez "korporację" i dla nich pracuje, a potem znowu nic i nic...

    Tak BTW - ja to zawsze po filmach i serialach lubię sobie na IMDB sprawdzać aktorów, i ten cały D.Gibbons, który notabene grał w 24 godzinach s1 organizatora zamachu na Palmera, to aktor który na planie Kruka pociągnął za spust zabijając Brandona Lee, syna legendarnego karateki...

  8. #1498
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    dla mnie ten odcinek FF byl jednym z lepszych IMO i jestem bardzo ciekaw czy bedzie 2 sezon i jesli tak czy bedzie w miare sensownie sie toczyl a nie na sile jak lost

  9. #1499
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Co myslicie o SOuth Parku 201? Juz jako calosc z 200 duzo lepsza No i ojciec Cartmana haha

  10. #1500
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    dla mnie ten odcinek FF byl jednym z lepszych IMO i jestem bardzo ciekaw czy bedzie 2 sezon i jesli tak czy bedzie w miare sensownie sie toczyl a nie na sile jak lost
    oczywiscie, ze odcinek byl bardzo dobry i mi tez sie podobal. Problem - moim zdaniem - lezy jednak w tym, ze tworcy wyznaczyli odlegla date konca fabuly/serialu i w zwiazku z tym przebieg odcinkow pradwopodobnie czesto bedzie teraz ten sam. Niby ciekawie i niby cos sie wyjasni, ale za chwile 'nie, to jednak nie to' i bedzie to wiadomo z gory, bo akcja musi skonczyc sie w tym 2016 roku. Czyli tak jak napisales - bedzie to troche na sile. Dla mnie pewnie bedzie to meczace, choc na pewno jeszcze serial poogladam, ale prawdopodobnie wlasnie taki przebieg sprawia, ze serial traci na popularnosci.