Strona 13 z 202 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #121
    Cytat Zamieszczone przez Pawel B Zobacz posta
    Ja z niewymienionych mogę polecić CSI(szczególnie Miami ,ale LV też jest niezłe) i Californication.Jakby ktoś namierzył skąd można pochłonąć wszystkie sezony Yhe Sopranos w jednym pliku to prosze o linka.pozdro
    jeśli ściągasz rapid sharem to :
    http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....light=sopranos
    co do csi też polecam ale to ktoś musi lubić ja mam za sobą LV(wg mnie las vegas jest najlepsze zwłaszcza miniaturowy morderca w 7 sezonie) Miami i NY
    coś analogiczne criminal minds mniej więcej w stylu csi
    polecam jeszcze Monka ale to również specyficzna sprawa mnie wciągnęło a kolega po oglądnięciu 6 serii zaczął żetony parzyście układać
    jeszcze Bones coś w stylu csi
    a ostatnio zacząłem oglądać Hausa - czyli ostry dyżur ostrzej niektóre odcinki ok no i główny bohater gra w pokera co zawsze na +
    jericho 2 seria wg mnie nie zaskakuje po prostu wygasają watki no może w końcu jeden serial sie skończy będzie łatwiej żyć, choć nie ukrywam ze wolał bym żeby to sie Prison skończył choć pierwsza seria od 3-4 odcinka jak dla mnie miazga
    i jeszcze na święta 1,5 serii numb3rs sobie oglądnąłem ale mam mieszane uczucia niektóre odcinki ok niektóre nudne ogólnie trochę czuć naciąganie tematu
    pozdrawiam

  2. #122
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Być może gdzieś na forum już o tym napisano, ale jeżeli nie to z wyjebista przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym oficjalnie potwierdzono IV sezon Prison Break który będzie można oglądać od września na stacji której nazwy zapomniałem
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 24-03-2008 o 21:29

  3. #123
    TV Torrent?

  4. #124
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    raczej FOX

  5. #125
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    obie powyższe wypowiedzi można w sumie uznać za prawdziwe

  6. #126
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dorzuciłbym jeszcze My Laptop TV

  7. #127
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    w ostatnim odcinku HOW I MET YOUR MOTHER 3x13 wystapiła Britney Spears, to jako ciekawostka a przy okazji polecam serial i sam odcinek, który był naprawde śmieszny

  8. #128
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Taa, HOW I MET YOUR MOTHER jest super śmieszny Zaraz ściągam 13 ep

    Dodam, że 3 serie, które dostałem od elpaco (thx xD) obejrzałem w 2 dni
    Ostatnio edytowane przez Dave ; 26-03-2008 o 07:49

  9. #129
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No i Jericho zakończone. Ostatni odcinek to niezła sklejka i wyraźnie widać, że materiału mieli więcej. Następne w kolejce to "Day Break" i "Traveler" - który Waszym zdaniem lepszy?

  10. #130
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    chyba day break ze względu, że to pełny zamknięty pomysł.... a traveler nie został nakręcony w sumie od końca