Strona 12 z 202 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #111
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Pierwsza seria Dextera już za mną. I powiem szczerze, że po komentarzach czytanych w tym watku byłem nastawiony na coś o wiele lepszego... Nie powiem, serial ogląda się dobrze, ale jest w nim wiele nudnych wątków i irytujących sytuacji. Według mnie ocena 6/10. O wiele bardziej podobał mi się Break Day albo Traveler - ciągła akcja, niespodziewane zwroty, szybkie tempo... A tu? Zrobiłbym z tego 6 odcinków i wtedy ten serial można by oglądać z zapartym tchem... I tak jak pisałem wcześniej - przewidywalny jak jasna cholera! Jedyne co mnie lekko zaskoczyło to "familijne" zakończenie...

    Obejrzałem też pierwszy odcinek drugiej serii. Wreszcie zakończył się smętny i niepotrzebny wątek o mężu Rity (nuda jak cholera!). Teraz popatrzę jak nasz dzielny Dexter spróbuje nie dać się złapać po znalezieniu "jego" miejsca na morzu... I pytanie do oglądających całą serię - czy Doakes w końcu zdecyduje się powiedzieć Deb, że ona go kręci??
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 23-03-2008 o 03:07

  2. #112
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    doakes bedzie mial co innego na glowie ;p
    Co do calosci serii, to mam podobne odczucia, kilka odcinkow ogladalo sie ciezko, jakby scenarzysci na sile chcieli wydluzyc akcje.
    Obecnie ogladam Jericho i na pewno bardziej wciaga niz Dexter.

    pozdr
    warsaw

  3. #113
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jericho season 1 - 97% ściągnięte

  4. #114
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    dla tych co oglądają Jericho to mam dwie wiadomości
    ta dobra to że pomimo że 2 sezon ma tylko 7 odcinków to jest duże zagęszczenie akcji i naprawdę wysoki poziom

    a zła wiadomość to oficjalnie już Jericho nie będzie kontynuowane gdyż twórców nie satysfakcjonowała oglądalność ( a więc thank you America )

  5. #115
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Ja tam na zawsze pozostanę fanem "Na południe" i "Renegata"

  6. #116
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    AArtino, ja myślałem, że ty gustujesz w "Niewolnicy Izaurze" i "Ptakach ciernistych krzewów"...

  7. #117
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Namówiliście na to Jericho właśnie zaczynam pierwszy sezon - dobrze ze przez noc poszedł bo straciłbym zapał.

  8. #118
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    a tutaj coś dla fanów lost (może nie wszyscy to spotkali :P ) , tj. LOST: MISSING PIECES czyli seria trzynastu zupełnie nowych mini-odcinków (mobisodów) Zagubionych. Każdy z nich to całkowicie nowy materiał (nie są to sceny usunięte z poprzednich odcinków - za wyjątkiem "The Envelope"), który odkrywa tajemnice serialu lub rzuca na nie nowe światło. Za powstanie tej mini-serii odpowiedzialna jest dokładnie ta sama ekipa, która produkuje pełne odcinki LOST.

    Opisy poszczególnych odcinków: http://zagubieni.pl/content/view/208/82/
    Do obejrzenia: http://youtube.com/watch?v=kHXE8xcnA3g&feature=related
    Wrażenia: 1 najnudniejszy , 6 bardzo ciekawy a w 7 niezły cytat <lol> , 13 flashbacki Vincenta (?),

  9. #119
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    54
    Ja z niewymienionych mogę polecić CSI(szczególnie Miami ,ale LV też jest niezłe) i Californication.Jakby ktoś namierzył skąd można pochłonąć wszystkie sezony Yhe Sopranos w jednym pliku to prosze o linka.pozdro

  10. #120
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627