Strona 102 z 202 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1011
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Skończył się ten sezon już??
    Tak

  2. #1012
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dexter swietny imo zapowiada sie jeszcze lepiej niz poprzednie...

  3. #1013
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    dexter swietny imo zapowiada sie jeszcze lepiej niz poprzednie...
    dexter, podobnie jak kolejne sezony innych seriali, to po prostu klepanie tego samego tematu w celu zarobienia dalszego siana, niestety przeważnie dalekie od jakości, świeżości i "tego czegoś" co miały sezony początkowe

    naprawde niewiele seriali trzyma poziom w 3cim i kolejnym sezonie, do chlubnych wyjatkow mozna zaliczyc
    himym,
    house
    z obecnie wyswietlanych nic wiecej nie przychodzi mi do glowy, ale niewiele tez ogladam
    a ostatnio zaczalem ogladac heroes i dosc wciaga pierwszy sezon

  4. #1014
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    sino,gusta sa rozne.mnie hymim od poczatku nudzil,nie podobaja mnie sie takie bajery ala seinfeld czy friends.house ogladam z przyzwyczajenia,ale nie jestem tez jakos strasznie przekonany tym serialem,wiec--------------} dexter rulez

  5. #1015
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dla mnie Friends byli i są najlepszym serialem ever w swojej "klasie". Każdy sezon to był wypas i do dziś wracam do niego bardzo chętnie.

    A że nakręcają nowe sezony seriali to chyba logiczne. Póki temat nie jest jeszcze zbyt mocno oklepany to doją z niego ile się da. Tak jest z Lost, tak było z Prison Break, będzie jeszcze z nie jednym serialem.

  6. #1016
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Rowniez uwazam Friendsow za najlepszy serial komediowy. Mam wszystkie sezony na dvd i rownie smieszy mnie 1 sezon jak i dziesiaty i w przeciwienstwie do innych jednorazowych seriali chetnie wracam do friendsow (teraz czasem ogladam bo leci pierwszy sezon na tvn7 a niedawno skonczyli 10 sezon na tvn Ogolnie oprocz Rodziny Soprano (kolejny genialny serial jedyny serial ktory moge ogladac na okraglo.

  7. #1017
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Z seriali komediowych to numer 1 to SIMPSONS, potem DŁUGO DŁUGO NIC, a potem koło numeru 100 zaczyna pojawiać się reszta ...

  8. #1018
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Zależy co kogo bawi Indy... Dla mnie Simpsonowie to - delikatnie temat ujmując - bardzo mizerna rozrywka...

  9. #1019
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no i nie możemy wrzucić tego do tego samego worka komedii IMO

    ja też uważam że Friendsi to najlepszy serial komediowy wszechczasów. z tych aktualnych to chyba HIMYM goni tylko...

    z bajek seriali Simpsons są spoko ale np FUTURAMA czy nawet FAMILY GAY jakoś dużo bardziej mnie śmieszą

    no ale są gusta i guściki

    ja tam się cieszę z tej jesieni i rozpoczęcia nowych sezonów chyba z 30-40 seriali które lubiłem praktycznie każdego dnia jest kilka nowych odcinków

  10. #1020
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    ja też uważam że Friendsi to najlepszy serial komediowy wszechczasów.
    podpisuję się pod tym rękoma i nogami