Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Pytanie

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    4
    Wczesna faza turnieju, wpisowe 11-1
    Blindy 60/60
    Mam 970 zetonów srednia zetonow kolo 1500.
    I teraz mam pytanko 3 graczy all-in, ja z AKs fold czy tez all in i mam liczyc na szczeście ? Turniej no limit.
    Zagralem all ina przegralem
    I czy zle zagralem czy mialem pecha ?
    Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    AKs i zastanawiasz się nad foldem? Jak wiesz że ktoś ma AA ewentualnie KK to ok możesz się nad tym zastanawiać, ale z AKs jak musze zrobic AI (niezależnie za jaką stawkę) to w 98% robię to.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    I jeżeli tak bardzo nie chcesz stracić tych wpisowych 11-1 i masz aż takie dylematy to najlepiej pójdź na niższe stawki gdzie aż tak bardzo nie będziesz się bać grać.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    4
    Kolego tu nie chodzi mi o to ze sa wysokie stawki i ze boje sie stracic kase.
    Chodzi mi głownie o to ze jak wchodzi mi 3-4 graczy All in ,czy po prostu nie lepiej jest zrzócic te karty i poczekac na sytuacje gdzie bede gral 1-1 all in. Wiadomo ze przy tej ilosci graczy jest spore prawdopodobieństwo ze ktos ma KK AA na ręce .

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja jednak robię fold. Masz ~30% szans, że grasz dalej ze stackiem 4k. Taki stack jeszcze nie daje Ci jakiejś mega przewagi w dojściu do kasy. A jak tak wygląda gra na tym stoliku, to niech wytłuką się sami. Poza tym, przy 3 all-inach na tych blindach myślę, że jest spora szansa, że ktoś jednak ma KK/AA i w zasadzie masz papa.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Fold...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    dlamnie easy fold jedynie z AA robie easy call. Z KK robie z ciezki sercem call

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Jeśli to S&G na 18 osób - to czekam na lepszą okazję. Jeśli MT na 8000 osób - easy call. Z radością, że mam szansę się "poczworzyć".

    Gdyby turniej był z wpisowym >50 USD - zawsze fold, bo tam nie ma co liczyć, że wszyscy naraz zwariowali i szansa na to, że nadziejesz się na American Airlines wynosi 99%

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Wklej rozdanie.
    Ważne jest to o czym mowi Hedge.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    4
    Witam.
    Nie chodzilo mi za bardzo o samą analize rozdania(dlatego jej nie wkleilem) . Interesowała mnie głównie Wasza opinia, czy w takich sytuacjach jak jest wczesna faza turnieju i majac niezła karte typu AKs i jest 3-4 graczy all-in to czy sprawdzac czy poprostu czekac na lepsza okazje.