Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 110
  1. #61
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Jesli dla Ciebie wyznacznikiem rozwoju (czy tez cywylizowania) jest przymykanie oka na uzywanie "srodkow oduzajacych " to GRATULUJE SWIATOPOGLADU



    W niektorych krajach przymyka sie oko na zabojstwa az strach pomyslec jak daleko w tyle jestesmy za tymi krajami
    Myślę, że miało to zobrazować fakt iż Polska jeśli chodzi o poker on-line jest daleko w tyle za np. Usa, Skandynawią, czy Austrią (w skandynawi i austri nie ma ustaw o opodatkowaniu pokera alete państwa założyły państwoe pokerromy) i poczekamy sobie troche na ustawę bądź jakiś krok co do pokera w sieci, może jeśli bedziemy mieli w polsce jakiegoś zawodnika światowej sławy to cośsie ruszy:/

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Na alkohol przymyka się oko niemal wszędzie i od zawsze, choć jego szkodliwość jest podobna (lub, jeśli wierzyć pewnym badaniom przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii - nawet większa) do szkodliwości marihuany.
    To w dużej mierze zależy od tego, której używki zwolennicy finansują badania

  3. #63
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Jesli dla Ciebie wyznacznikiem rozwoju (czy tez cywylizowania) jest przymykanie oka na uzywanie "srodkow oduzajacych " to GRATULUJE SWIATOPOGLADU



    W niektorych krajach przymyka sie oko na zabojstwa az strach pomyslec jak daleko w tyle jestesmy za tymi krajami
    mysle ze go nie zrozumiales

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Na alkohol przymyka się oko niemal wszędzie i od zawsze, choć jego szkodliwość jest podobna (lub, jeśli wierzyć pewnym badaniom przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii - nawet większa) do szkodliwości marihuany.
    ech nie jestem w tej amterii specem ale chyba jest tak ze wiekszosc narkomanow zaczyna wlasnie od marihuany itp


    a z alkoholem ma podobne szkodliwe wlasiowsci niezaleznie od marki czy rodzaju trunku i nie ma czegos takiego ze mozna isc na jakis wyzszy szczebel szkodliwosci

  5. #65
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Można, np. na denaturat, albo samogon z wątpliwego pochodzenia.
    A co do trawki to nie każdy kto pali lub palił trawke staje się narkomanem, tak więc jak nie masz pojęcia o czym mówisz to się nie udzielaj.

  6. #66
    Hehe...moze powstanie nowy interesujacy watek na temat legalizacji marihuany.

    A to, ze kazdy narkoman rozpoczynal od trawki...a moze to kazdy narkoman zaczynal np. od pierwszego piwa swoja droge po uzywkach..beka

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Można, np. na denaturat, albo samogon z wątpliwego pochodzenia.
    A co do trawki to nie każdy kto pali lub palił trawke staje się narkomanem, tak więc jak nie masz pojęcia o czym mówisz to się nie udzielaj.

    haha brawo wmawiasz mi cos czego nie powiedzialem a potem kazesz mi sie nie duzielac zabawny jestes


    Nie powiedzialem ze kazdy kto palil trawke staje sie narkomanem !!!
    Tylko ze wiekszosc narkomanow zaczynalo od trawki.


    Uzywki sa dla ludzi tylko niestety wiele osob jest za glupia na to by korzystac z nich z umiarem

  8. #68
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Sebkrol nie pogrążaj się. Jeśli mnie nie zrozumiałeś to może argumentacja ciemako przemówi do ciebie, że to tak samo jak byś napisał, że większość narkomanów zczynała od piwa. A ja pójde dalej i napisze, że to tak jakby powiedzieć, że każda prostytutka zaczynała od tego, że kiedyś tam straciła dziewictwo i od tego się zaczęło.
    NIE POGRĄŻAJ SIĘ, PRZEMYŚL, WYCIĄGNIJ WNIOSKI I GRZECZNIE PRZEPROŚ!!!
    Ps: Dostałeś już tego ipoda z i4poker?
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 16-03-2008 o 10:16

  9. #69
    Nieprawda, wiekszosc narkomanow zaczynala od fajek, albo alkoholu, nie rozumiem dlaczego pominales te uzywki? Bo sa legalne? Idac takim tokiem rozumowania mozna posunac sie dalej, i stwierdzic ze wiekszosc narkomanow zaczynala od ssania mleka matki. Tylko ze nie widze zwiazku.

    edit: hehe widze ze nowy mnie wyprzedzil.

  10. #70
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    "Nie gadaj mi tu chopie, że to max radykalny
    W sumie to taka myśl banalna
    Mniej szkodliwa marihuana
    Prosta w uprawie jest nielegalna
    Bo trudniej obłożyć jest taką akcyzą
    I czerpać podatki dla zgrai
    Niech wódka, co twarda, zabija conocnie
    Przynajmniej my żreć co tam mamy, he"

    Tak by powiedzial kazik.

    I nie wiem co sie tak czepiacie jak ktos sie chce dowiedziec czy bedzie mogl spokojnie wyplacic swoje wygrane. Wydaje mi sie, ze bradzo slusznie poczatkujacy grac zadaje sobie wlasnie takie pytanie. Po cholere uczyc sie, grac "tysiace" freeroli jezeli po wyplacie mialbym sie ukrywac w puszczy bialowieskiej. Ja zanim zainwestuje w cos czas wole sie upewnic jak sprawa dokladnie wyglada.