Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hand P4-62224986-295, Started at 2008-03-05 08:38 (EST)
    Table 'Ariana': $1-$1 Pot Limit OH (Real)
    Seat 0: Hero ($130,85 in chips) (on the button)
    Seat 1: tunppi 99 ($54,65 in chips)
    Seat 2: kopu11 ($131,95 in chips)
    Seat 3: Encepence ($96,75 in chips)
    Seat 4: cheektocheek ($16 in chips)
    Seat 5: Jastu1 ($36 in chips)
    Seat 6: figgel99 ($38 in chips)
    Seat 7: gemcue77 ($117,50 in chips)
    Seat 8: whitey_ ($91,90 in chips)
    Seat 9: slimjim16 ($98 in chips)
    *** Blind Bet Round *** :
    tunppi 99 : Post Blind ($1)
    kopu11 : Post Blind ($1)
    whitey_ : Post Blind ($1)
    Dealt to Hero:
    whitey_ : Post Dead Blind ($1)
    *** Pre-Flop *** :
    Encepence : Call ($1)
    cheektocheek : Fold
    Jastu1 : Call ($1)
    figgel99 : Fold
    gemcue77 : Fold
    whitey_ : Check
    slimjim16 : Fold
    Hero : Bet ($5)
    tunppi 99 : Fold
    kopu11 : Fold
    Encepence : Raise ($8)
    Jastu1 : Fold
    whitey_ : Call ($8)
    Hero: Raise ($34)
    Encepence : Call ($30)
    whitey_ : Call ($30)
    FLop (103$)

    Encepence : All In ($57,75)
    whitey_ : All In ($51,90)
    Hero ?
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 05-03-2008 o 15:36

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ładne oddsy ale to chyba easy fold?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Dla mnie fold. Jak ktorykolwiek z nich tez ma Asy, to jest po Tobie. I istnieje jeszcze wtedy duze prawdop. ze ma Ad,xd. A wytlumaczysz mi ten reraise pf do 34$? Bo gdyby nie on to ten fold juz bylby easy. A teraz to juz sie lekko przyspawales do puli i jest ciezko.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Mam Asy,pozycje i chce zgarnąć pota,albo grać 1 na 1 to chyba oczywiste?
    Asów nikt z nich nie ma no bo chyba zagrałby all ina pre flop?
    Encepence obstawiam na wysoką parę prawdopodobnie z flush draw,natomiast nie mam pojęcia co może mieć ten drugi

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Easy fold to to na pewno nie jest.

    Biorąc pod uwagę zakresy rąk przeciwników oraz fakt, że Hero może złapać gutshota (kluczowe tutaj), fold wydaje się dość marginalny - decyzja powinna bazować na image przeciwników. Jeśli obaj grywają zwykle za dużo rąk i radośnie wrzucają do puli stacki na drawy, gramy easy call. Jeśli jednak są to gracze solidni, fold będzie pewnie poprawny - ale poprawny marginalnie. Więc bez info o graczach ja tu gram call - i liczę na to dwudziestoprocentowe equity - oddsy kuszą

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    znając dawkara myśle że zrobi call i zgarnie pule
    okaże sie bowiem żę donki graja radosny poker

    to taki mój typ prosze o rozwiązanie tej sytuacji

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Cały problem tego rozdania zaczął sie w momencie :"whitey_ : All In ($51,90)"
    Tak jak encepence nie podejrzewałem o to że w tym momencie mnie bije,tak już jego szybki call był dla mnie mało optymistycznyżadko kto, trafiając konkretnie flopa co w tym przypadku byłoby strightem lub setem próbuje dać szanse dość oczywistym AA na foldowanie swojej ręki i raczej jest to check/call lub check i all in na turnie,gdyby jednak Asy nie zdecydowały się na all ina na flopie.W każdym razie doszedłem do wniosku że prawdopodobnie jestem mimo wszystko w many i dałem call.Gracza Whitey_ w ogóle nie kolaże,natomiast encepence jest graczem dosyć regularnym.Dodatkowo dodam ze dość często raisowałem pre flop,i myśle ze dlatego też encepence zrobił small raise żeby zasugerować AAxx,natomiast po moim reraisie dosyć wysokim AAxx przy tych stakach u żadnego z rywali nie wchodziło absolutnie w rachubę.
    A o to wynik rozdania

    Pot: $285,40 | Rake: $3
    Board: [ ]
    Hero bet $96,75, collected $285,40, net $188,65 Shows [ Ac 6h As 7h ] (a pair of Aces)
    tunppi 99 lost $1
    kopu11 lost $1
    Encepence lost $96,75 Shows [ ] (a pair of nines)
    cheektocheek lost $0
    Jastu1 lost $1
    figgel99 lost $0
    gemcue77 lost $0
    white y_ lost $91,90 Shows [ ] (a pair of fives)

    Statystyka nie jest po mojej stronie tylko z uwagi na pana white y_ ,bo w grze 1 na 1 do czego dążyłem dominowałem encepence pre flop a na flopie mieliśmy 50/50 jednak już na grze w 3 siła mojej ręki zawęziła sie do 26% przy 50% encepence.Moje Asy były bardzo słabe jednak rywale nigdy nie wiedzą jakie ktoś ma Asy i uważam że i jeden i drugi call był szczytem głupoty przy wielkosci staków o jakie toczyła sie rozgrywka
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 05-03-2008 o 23:18

  8. #8
    Mysle ze AA, 67s, to total crap, z ktora nie wchodzilbym
    wogole do gry. To nie holdem !! AA tu kompletnie nic nie znaczy. Wystarczy ze Twoj przeciwnik bedzie mial 2 slabe pary z flopa i juz przegrywasz z tymi asami. No jezeli juz wogole wszedles to mysle ze mam szane tylko wygrac gry trafisz Asa na flopie. 67s moze i dobre, ale mysle ze ten kolor nie bedzie zbyt mocny i nie przetrwasz konfrontacji.
    Duza szansa ze jezeli nawet trafisz strita to ktos moze miec kolor, Axs przykladowo ulatwia sprawe, masz zabezpieczenie przed kolorem, bedziesz mial nuts.
    Jezeli gram 3 kolorowa ręke to raczej to raczej cos w stylu A8s 10 J.
    Przed wszystkim pasuje słabe pary, ponieważ łatwo wpasc, trafiajac seta, ktory czesto okazuje sie poprostu słaby.
    Pamietaj 4 karty dają 12 kombinacji rąk XY.
    U Ciebie nadają sie tylko AA i 67s. Chyba za mało
    Postaraj sie selekcjonowac rece.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    dziękuje za sugestie,muszę to głęboko przemyśleć i przeanalizować,myślę że faktycznie powinienem w ogóle nie wchodzić do rozdania tylko spasować pre flop,ewentualnie limpowac jak już mnie najdzie fantazja,a jakbym czasem złapał seta to pasywnie az do rivera,bo w końcu ktoś może złapać strighta lub flusha,największy problem będzie jednak z fullem bo jak ktoś złapał karetę?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Mysle ze AA, 67s, to total crap, z ktora nie wchodzilbym
    wogole do gry. To nie holdem !! AA tu kompletnie nic nie znaczy. Wystarczy ze Twoj przeciwnik bedzie mial 2 slabe pary z flopa i juz przegrywasz z tymi asami. No jezeli juz wogole wszedles to mysle ze mam szane tylko wygrac gry trafisz Asa na flopie. 67s moze i dobre, ale mysle ze ten kolor nie bedzie zbyt mocny i nie przetrwasz konfrontacji.
    Duza szansa ze jezeli nawet trafisz strita to ktos moze miec kolor, Axs przykladowo ulatwia sprawe, masz zabezpieczenie przed kolorem, bedziesz mial nuts.
    Jezeli gram 3 kolorowa ręke to raczej to raczej cos w stylu A8s 10 J.
    Przed wszystkim pasuje słabe pary, ponieważ łatwo wpasc, trafiajac seta, ktory czesto okazuje sie poprostu słaby.
    Pamietaj 4 karty dają 12 kombinacji rąk XY.
    U Ciebie nadają sie tylko AA i 67s. Chyba za mało
    Postaraj sie selekcjonowac rece.
    Tez mnie to rozbawilo Selekcja przede wszystkim fold preflop AA i 67s... gosh!

    Pozdr
    Reb