Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Postaraj sie selekcjonowac rece.
    Święte słowa!!!

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    Jeśli jednak są to gracze solidni, fold będzie pewnie poprawny - ale poprawny marginalnie. Więc bez info o graczach ja tu gram call - i liczę na to dwudziestoprocentowe equity - oddsy kuszą
    Jeśli gracze byliby solidni to IMO to byłby bardzo poprawny fold. Zakładając, że na flopie żaden z nich nie byłby lepszy od Hero, to Hero miałby pewnie z 10% szans na wygranie rozdania (czyli 9:1 dog) przy pot odds 4:1. No ale kto, oprócz Hero, mógłby przypuszczać że ma do czynienia z total donkiem (5c4hQhTh?!) i z donkiem, bo IMO 9d9s8sAd, przede wszystkim ze względu na asa, nie jest dobrą ręką do sprawdzania preflop za 40% stacka przeciwko "obvious aces". Ja generalnie skłaniałbym się tutaj ku foldowi nawet przeciw donkom, chociaż z drugiej w tym konkretnym przypadku można by sobie pogamblować bo niewiele w stackach zostało.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    żadko kto, trafiając konkretnie flopa co w tym przypadku byłoby strightem lub setem próbuje dać szanse dość oczywistym AA na foldowanie swojej ręki i raczej jest to check/call lub check i all in na turnie,gdyby jednak Asy nie zdecydowały się na all ina na flopie.
    Przy takich stackach ja na miejscu Pana Encepence bym pushował z pierwszej piłki na 100% gdybym trafił draw lepszy od gutshota, dwie pary lub lepiej.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    Statystyka nie jest po mojej stronie tylko z uwagi na pana white y_
    No ja myślę że w tym konkretnym przypadku i przy takich pot odds to statystyka jest zdecydowanie po Twojej stronie. Ale sądzę też że miałeś farta.

    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Mysle ze AA, 67s, to total crap, z ktora nie wchodzilbym
    wogole do gry.
    Dobrze kombinujesz, ale to co masz na myśli dotyczy early position. Poza tym 4 katy to 6 kombinacji dwukartowych.

    jdx

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Pamietaj 4 karty dają 12 kombinacji rąk XY.
    Chyba raczej 6...

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jdx już widzę jak pasujesz tą rękę pre flop
    jakbyś to rozegrał,na moim miejscu,pomijając call lub fold na flopie

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie pisałem o foldowaniu preflop tylko foldowaniu na flopie. Preflop z buttona rozegrałbym dokładnie tak samo.

    jdx

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Faktycznie, jeśli obydwaj przeciwnicy mają zakresy bardzo solidnych graczy, Hero ma jedynie 10% equity:

    board: 3c5d6d

    Hero: AsAc6h7h
    10.30%

    Villain 1, Villain 2: 33**,55**,66**,5678,47**,24**,Ad*d**,789*,56**
    44.85%, 44.85%

    Więc fold nie jest marginalny, tylko zły

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ale chyba nie chcesz przez to powiedzieć że solidny gracz to taki co preflop gra tylko top 30.

    jdx

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Solidny gracz przede wszystkim nie może grać osobno AA i 67s bo to tylko dwie grywalne ręce są

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nadal nie rozumiem. Asy co prawda z kategorii tych słabszych, ale chyba nie chcesz powiedzieć że Hero zagrał źle mając pozycję i próbując zgarnąć pulę przed flopem albo grać o stacki z jednym przeciwnikiem.

    jdx

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Toż to żart był jdxie...