Zobacz wyniki ankiety: Jaki buy-in byłby odpowiedni do ligi?

Głosujących
69. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • $10

    37 53.62%
  • $20

    23 33.33%
  • $30

    3 4.35%
  • $40

    6 8.70%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    A najlepiej zorganizowac taka lige w roomie ktory promuje jakas znana twarz i zobligowac ja do uczestnictwa, przy okazji ufondowac jakies nagrody za eliminowanie takiego klienta.

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    jak dla mnie to BI 20$ BM , czas 20?
    3 razy w tygodniu ? Pon , czwartek , niedziela ?

    Liczba turniejów : 10/12?

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    A najlepiej zorganizowac taka lige w roomie ktory promuje jakas znana twarz i zobligowac ja do uczestnictwa, przy okazji ufondowac jakies nagrody za eliminowanie takiego klienta.
    Bardzo dobry pomysł, który może przyciągnąć nowych ludzi do ligi.
    Pytanie czy gwiazda chciała by grać parę razy w tygodniu Ale zawsze można pomyśleć, że gwiazda gra na przykład w jakiś dzień tygodnia.

    jak macie jeszcze jakieś pomysły, które mogą uatrakcyjnić ligę i są realne to wpisujcie.

    Cytat Zamieszczone przez ziomal726 Zobacz posta
    jak dla mnie to BI 20$ BM , czas 20?
    3 razy w tygodniu ? Pon , czwartek , niedziela ?

    Liczba turniejów : 10/12?
    Nie wchodzimy na razie w szczegóły bo trzeba ustalić rzeczy podstawowe i dogadać się z roomami.
    Pisałem, że będzie to liga całoroczna. Z nagrodami w klasyfikacji miesięcznej i rocznej wiec będzie na pewno więcej niż 10/12 turniejów

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Myślę, że jeżeli to ma być liga całoroczna to lepiej, żeby była codziennie i 10-20 najlepszych wyników się liczy do kwalifikacji miesięcznej 100-200 do rocznej. Tak żeby każdy mógł wybrać dni jakie mu pasują.

    Pomysł z gwiazdą mi się średnio podoba, lepiej dolożyć do puli nagród te pieniądze imo. Bo ja osobiście wolę bardziej soczyste nagrody cyklu.

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Natomiast co do formuły to najlepiej by turnieje odbywały się codziennie, ale do generalki liczyło się 2/3 najlepszych wyników. Bo gdy się ustali 3-4 turnieje w tygodniu to jedni będą chcieli "te" dni inni "tamte". A tak to każdy gra kiedy mu pasuje i liczą się najlepsze wyniki.
    Bardzo dobry pomysł. Na takiej zasadzie też bym się pisał.