Zobacz wyniki ankiety: Kto ma dostać dziką kartę?

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Warsaw

    17 28.81%
  • Pixeluz

    0 0%
  • Kakashi

    3 5.08%
  • Soprano

    17 28.81%
  • VITORIO

    5 8.47%
  • palo

    0 0%
  • zdzisio

    2 3.39%
  • ownerek

    2 3.39%
  • AndrzejR

    8 13.56%
  • Goral

    2 3.39%
  • barlogos

    3 5.08%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Kirek chciałem oddać na Ciebie głos :P

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    ja tez dziekuje, nawet nie mam konta w sportingbecie.
    jak bedzie dzika do wsopa to oczywiscie chetnie
    powodzenia, ktokolwiek ja dostanie.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    To ja chcialem oddac swoj glos na VITORIO.

    Moze wreszcie jak cos wygra to zacznie odpisywac na smsy i odda mi kase. :twisted:

    pozdro

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Dzięki Doli za uwzględnienie mnie w ankiecie, ale z przyczyn technicznych nie jestem w stanie grać na SportingBet. I poza tym nie chciałbym przynosić wstydu swoją grą turniejową drużynie "Polaczy" :wink:

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja podziękuję. Postaram się zakwalifikować, a jak się nie uda to trudno (poprzednio raz zagrałem w kwalifikacjach i zająłem 13 miejsce, 12 wchodziło do finału :lol: ). W każdym bądź razie prawie zawiesiłem działalność pokerową do czasu uzyskania pełnoletności.

    Gdy obudzicie się 8 grudnia... będzie to sądny dzień... :twisted: :twisted: :twisted:

    Lepiej już zacznijcie się bać :wink:

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez Marian
    Dzięki Doli za uwzględnienie mnie w ankiecie, ale z przyczyn technicznych nie jestem w stanie grać na SportingBet. I poza tym nie chciałbym przynosić wstydu swoją grą turniejową drużynie "Polaczy" :wink:
    Marian, a co z osobami które na Ciebie głosowały. Zawiodłeś ich :wink: a do tego jeszcze stracili głos w ankiecie

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Ze względu na kolidowanie terminów sobotniego turnieju z rebuy w W-wie i turnieju na SportingBet proszę o nie głosowanie na moją osobę.
    A swój głos oddaję na Wiktora.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Doli

    ps2.Do srody prosze potwierdzic chec gry w turnieju, brak potwierdzenia oznacza rezygnacje z udzialu w zabawie.
    ja zgłaszam chec 8) bo z powodu praktyk nie wiem czy bede w stanie zagrac kwalifikacje

    Soprano

  9. Ponieważ, uważam że pomysł wyłonienia zwycięzcy dzikiej karty w ten tak demokratyczny sposób jest naprawdę dobry, zamiast jednej dzikiej karty, będą 2, dla dwóch osób, które uzyskają najwięcej głosów.

    Pozdrawiam Robert
    Sportingbet Polska Poker Room

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Moze troche nie honorowo :roll: ale zglaszam chec udzialu, bede mial przynajmniej pretekst zeby zalozyc konto na Sportingbet :lol: