Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    Jak w temacie ;] Czyli nauczyliscie sie grac na wlasnych bledach czy najpierw przeczytaliscie stosy ksiazek i artykulow ) a potem wplacilkiscie kasiorre ;D

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    teraz kase daja za darmo, poszukaj dobrze

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    ja gram juz na kase co prawda ze srednim rezultatem ale chcialbym wiedziec jak to z wami bylo bo zanim zaczelem byc na + to przewalilem troche kasy bez czytania for internetowych

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    dobrze ze wogole zaczeles byc na +

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Pamiętam, że przez pierwsze pół roku gry myślałem, że w pokera nie da się wygrywać długoterminowo i każdą wyrobioną kasę z no-deposita wypłacałem, żeby jej nie wjebać.
    Zanim zacząłem być na + to myślę, że dużo nie przegrałem, ale trochę poczytałem forum i przez kolejne pół roku byłem na 0. Później powoli do góry.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    na poczatku przegralem 5 euro, ktore sie kiedys dostawalo od i4poker pozniej z pomoca innych no deposit bonusow lekko w gore na limicie, pozniej no limit i full ringi i tutaj juz wyrazny skok w gore, wiec sie wspinalem po kolejnych limitach. zeby bylo smiesznie 3 tygodnie temu zaczalem grac shorty i poki co wychodze na zero :P na szczescie jest cos takiego jak rakeback a ucze sie rzecz jasna caly czas.
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 02-03-2008 o 20:44

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    7zl za pierwszym razem, pozniej juz wygrywalem.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Początek mojej gry w pokera na prawdziwą kasę to 1,5-2 miesiące sterczenia głównie na Fixed Limit i jakieś 120-130zł w plecy. Z tym że artykuły to ja już czytałem jak grałem na play money W końcu zacząłem grać tylko No Limit (NL2) no i zaczęły się zyski. I tak powoli do góry.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    0

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ja bym zadal przy okazji pytanie: ile wygraliście zanim zaczęliście przegrywac?