Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Poprostu wypowiadasz sie bardzo fachowo i wydaje mi się, że dużo się teorią zajmujesz. Dlatego sie ciekawie. Ja też coś czytam, ale wydajesz sie cokolwiek wiedzieć o wszystkim (albo udajesz), tzn w każdym watku prawie jest Twoj post i przewaznie ma rece i nogi :-].

  2. #22
    ja prawde mowiac nic jeszcze powazniejszego w ta gre nie przegralem... pierwsza stycznosc z pokerem mialem w wieku kilku lat grajac z bracmi i kuzynem na zapalki potem dlugo dlugo nic, az zaczalem tak dla zabawy grac na play money... znowu przestalem, bo na play money szybko sie nudzilo...
    ostateczny powrot do pokera zanotowalem prawie 4 lata temu na wakacjach... brzydka pogoda nad morzem przyniosla mi do glowy mysl, zeby zagrac turniej w pokera z buyinem 10PLN poniewaz ja juz mialem jakies doswiadczenie (z play money ) to zapoznalem znajomych z zasadami i zaczelismy grac przez 4 lata gralem live z ludzmi na moim poziomie wiec nie mialem gdzie przegrywac duzo kasy... do tego ja duzo czytalem i podchodzilem do tego ogolnie bardziej powaznie niz inni. jesli chodzi o internet, to tez zaczalem grac jakies 3 lata temu siedzac na freerollach i zarzekajac sie, ze nigdy nic nie wplace (wyplacalem tylko kase jak zrobilem wiecej niz 100$). Odkad dowiedzialem sie co to BM, zaczalem powazniej myslec o wplaceniu pieniedzy, szczegolnie, ze wsrod znajomych zaczalem wygrywac wiecej niz inni w koncu nadszedl impuls do wplacenia pierwszych pieniedzy - w grudniu zeszlego roku na poker.com (teraz carbonpoker.com) byla promocja, ze za first deposit gra sie we freerollu o wyjazd na dowolnie wybrany turniej na swiecie w cenie 12.5k... no to wplacilem 140$ w sylwestra i w tej chwili mam do wyboru dowolny turniej na swiecie (oprocz 50k horse, montecarlo i kilku innych) i 2000$ oby passa mi sie nie konczyla

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 03-03-2008 o 18:20

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    16
    ja wtopilem 500 na poczatku, ale wplacalem po 100 pln na rozne pokerroomy. Ostatnio nie wplacajac nic wygralem 120 pln i je od razu wyplacilem na konto. TeraZ JESTEM na plus (bo nie gram)
    wedlug mnie zeby cos z tego wygrac trzeba miec duzo kasy w zapasie, bo granie po 100 zlotych nie ma sensu, zawsze bylo tak ze mialem 20 $ wplacone , robilem z nich 50$ , a na nastepny dzien zerowalem.........

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja przez 9 miesięcy przegrałem jakieś $1.8k na limit 1/2 i NL25, a wtedy dolar stał cokolwiek lepiej niż teraz. Trochę rozdań z tamtego okresu mi się uchowało w PT i muszę stwierdzić że fiszowałem mistrzowskim poziomie.

    jdx

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Dybus Zobacz posta
    wedlug mnie zeby cos z tego wygrac trzeba miec duzo kasy w zapasie
    wcale nie trzeba mieć dużo kasy w zapasie wystarczy tylko wiedzieć co to jest BM i umieć stosować jego zasady...

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    ja bym zadal przy okazji pytanie: ile wygraliście zanim zaczęliście przegrywac?
    Wygrałem 11$ we freerollu, potem zrobiłem z tego ponad 50$, a na koniec po dość długim użeraniu się z donkami wszelkiej maści wróciłem do kilkunastu, po czym wkurzyłem się i skończyłem z fixed limit.
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    wcale nie trzeba mieć dużo kasy w zapasie wystarczy tylko wiedzieć co to jest BM i umieć stosować jego zasady...
    Czyli trzeba mieć dużo kasy w zapasie

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czyli trzeba mieć dużo kasy w zapasie
    grając 1/2 centy i stosując się do BM spokojnie wystarczy 50$ a nie wierzę, że dla kogokolwiek to jest dużo. nawet dla "biednego studenta" to może z 2 imprezki

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam.

    Ja zacząłem od zalogowania się na Titan Poker gdzie dostałem 50$ za darmo. Na początku ostro w dół i jak spadłem gdzieś do 5-8$ przeszedłem na stawki 0,01/0,02 (zdałem sobie sprawę jak ważny jest stosunek bankrolu do tego na jakich gra się stawkach) i wtedy zacząłem powoli, mozolnie wygrywać. Tak więc swoich pieniędzy nie włożyłem ani grosza, a teraz gram na NL10 i jestem regularnie na plus.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    To w pokera można wygrywać??