Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Mam pytanie , podobno 2 razy w tyg. są na unibecie darmowe turnieje dla Polaków .. może ktoś napisać kiedy i jakie hasło?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    za kazdym razem jak wlaczysz soft , wyskakuje okienko w dzien turnieju i tam pisze wszystko

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    22
    a jeśli ktoś ma problem z zarejestrowaniem się do turnieju, pomimo, że się jest Polakiem i mieszka w Łodzi?
    wyskakuje mi okienko, że turniej jest dostępny tylko dla graczy z tego kraju, pytanie w jakim kraju leży Łódź
    Ktoś miał może podobną sytuacje, albo wie co z tym zrobic?
    Wspomnę, że pisałem już do supportu (po polsku) wczoraj, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi.

    pozdrawiam all

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Gostynin
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez waski7 Zobacz posta
    a jeśli ktoś ma problem z zarejestrowaniem się do turnieju, pomimo, że się jest Polakiem i mieszka w Łodzi?
    wyskakuje mi okienko, że turniej jest dostępny tylko dla graczy z tego kraju, pytanie w jakim kraju leży Łódź
    Ktoś miał może podobną sytuacje, albo wie co z tym zrobic?
    Wspomnę, że pisałem już do supportu (po polsku) wczoraj, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi.

    pozdrawiam all
    W takiej sytuacji, support musi Ci zmienić ustawienia na koncie pokerowym. Mój kolega miał to samo. Zarejestrowany był jako Polak a nie mógł się zarejestrować do turnieju. Dostawał taki sam komunikat. Zadzwoń do supportu, to zmienią ci to od ręki.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    22
    Tak właśnie zrobiłem, Pani Dominika szybko zareagowała i mogę się już rejestrować.

    pozdrawiam