Strona 10 z 32 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 318
  1. #91
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ja sie na kazdy sport zgadzam. Tak ze Michal i coolfon wybierzcie jakis sport i rozpoczynamy igrzyska

  2. #92
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    Michal ja jestem chetny na olimpiade , tylko te dyscypliny troche mnie zdziwily needforspeed , flipery , rowery

    tenis stolowy jak najbardziej , kosz tez jest ok

    ja wybieram kolko i krzyzyk do 5 skreslen , golf pod alma na parkingu i jazda na rowerze bez trzymanki

    a tak powaznie to moze jakies glosowanie zrobmy co do tych dyscyplin bo zamiast olimpiady bedziemy mieli heads up'a Coolfona NFS i Michala flipery - zakonczy sie splitem 1:1

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ma ktos ochote zagrac dzisiaj stolik od 19:30???
    Jezeli tak to pisac na forum kto bedzie.
    Narazie z chetnych to jestem ja i michal.

    p.s. Przy okazji postaram sie naprawic stolik o ile nie zapomne wziac narzedzi:P

  4. #94
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    No ja kulfonowi odrazu mowilem ze jakis NFS to badziewie to uslyszalem argumentacje ze to tak samo gra zrecznosciowa jak bilard. A wiec nfsa nie moze byc fliperow tez nie.
    Ja wybieram rzuty karne w pilke reczna w takim razie - jak sie uda to na hali. System grupowy - kazdy z kazdym po 5 rzutow (na zmiane jest sie bramkarzem i rzucajacym) odrazu zaznaczam ze nie jest to moja szntadarowa konkurencja - bo teraz takiej chyba nie ma ale pokonam was doswiadczeniem

    A wiec w tej chwili mamy: rowery, karne w reczna i wpisnaczke (pomysl jak najbardziej zajebisty tylko ze wszyscy startuja na takich samych zasadach a ty nas asekurujesz - mam nadzieje ze umiesz to robic) wpisowe 250 przypominam - potwierdz jeszcze

    Reszta duzo mowi ale sie boi zglosic :P
    Czekamy na odwaznych - c00lf0n, zmien dyscypline.

    I odrazu zaznaczam ze jak ktos chce to moze wybrac bilard bo jest to bardziej sport niz NFS czy flipery. Tak samo ping pong itd. Ja wiem prezes ze zaraz zaczniesz plakac ale NFS to od poczatku byla przesada :P

    edit: puki co chetnych na bilarda nie ma - jak sie jakis zglosi to bedziemy myslec. korczi pewnie wybierze karne w noge albo ping ponga czorny siatke slepy kosza tylko kulofn i wojtek cos jeszcze wybiora i bedzie nas 7 osob jeszcze jedna chetna osoba i zaczynamy w sobote 12stego kwietnia tak jak bylo ustalone.
    Piter ty jeszcze potwierdz podaj czas kiedy to mozna rozegrac (w gre wchodza raczej soboty) a reszta chlopakow niech sie w koncu zapisze czekamy na 8ma osobe (barcelona moze ty w cos jestes dobry i chcesz sprobowac z nami swoich sil) zeby mozna bylo spoko grupy zrobic w niektorych konkurencjach i zaczynamy !
    jezeli zglosi sie 8 osob w puli bedzie 2000, proponuje podzial 1200 za pierwsze, 550 za drugie, 250 za trzecie.
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 01-04-2008 o 11:08

  5. #95
    umiem asekurowac o to nie macie sie co bac, o wpisowym wiem tylko musze poczekac ze zgloszeniem az terminy tej zabawy zostana ustalone bo 18-20 kwietnia mam MP szkol wyzszych a potem pierwszy wekend maja Mistrzostwa Polski:/ wiec terminy to jest to co moze mnie wykluczyc z tej zabawy:/

    a wlasnie zobaczylem ze pierwszy termin jest na 12, jezeli by sie odbywalo co sobote to niestety nie dam rady ze wzgledow ktore opisalem wyzej:| no nic jak teraz mi sie nie uda to moze cos zorganizujecie jeszcze poza sezonem i wtedy wezme udzialA co do terminow kiedy dalo by sie rozegrac wspinanie i miejsc to moze byc:
    piatek godzina20 hala Tosiru, ul Krupnicza
    niedziela godzina 15:30 -||-
    sobota godziny popoludniowe(jakos po 14) hala Tarnovi kolo dworca
    ewentualnie sa tam jakies inne terminy ale te mysle ze te beda najlepsze
    Ostatnio edytowane przez Piter_1988 ; 01-04-2008 o 11:43

  6. #96
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    Jak dla mnie to jezeli wezmiesz udzial we wszystkie pozostale soboty to w te dwie sobie mozemy zrobic przerwe (i tak jest jeszcze zimno) np zaczac 12stego dwoma konurencjami na sali potem 26stego kolejne dwie na otwartym powietrzu jak aura pozwoli potem w weekend majowy przerwa i potem startujemy dalej - jak reszta sie zgadza to taki temat przejdzie - a mysle ze warto bo wspinaczka moze byc dla wszystkich ciekawa dyscyplina.

  7. #97
    Ja czwartek pojawie sie na lidze, to wtedy sie to obgada

  8. #98
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    Dobra tak czy siak o 19:30 na miejscu sie widzimy. Zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej. Jak cos pajaczku to tylko naprawimy stol albo zagramy na niskie blindy jakby nikogo nie bylo. Podjedz po mnie prosze

  9. #99
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    To jeszcze ja tylko napisze ze start 12 kwietnia w sobote jak najbardziej mi odpowiada. Jakies przerwy tez sa mysle wskazane w trakcie calego cyklu. Pomysl ze wspinaczka jest trafny i mysle ze bedzie kupe dobrej zabawy jak wszyscy ruszymy na scianke z naszymi "mackami" :P Oby nas tylko ktos asekurowal bo nie chce sie zabic :P

  10. #100
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    WRZ
    Posty
    8
    Hmmm ciekawie się klaruje ta olimpiada - pewnie bym skorzystał z okazji i dołączył do grona "sportowców" ale ... gry komputerowe flipery bilard itp odpada. Sporty kontaktowe, wysiłek fizyczny to mi bardziej odpowiada; rower, ścianka, kosz, siatka (tutaj trudno będzie coś jeden na jeden zorganizować ?serwis?) Ja wybieram - rąbanie drwa na opał na czas ...... Joke.Może być np Badminton, Kręgle , Paintball, a jużekstremalnie to Taniec sportowy....