Strona 31 z 32 PierwszyPierwszy ... 2129303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 318
  1. #301
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Witam. Mastersa przekladamy na piatek o 18:00

  2. #302
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    gramy jutro koło 19 jakiś stolik?

  3. #303
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ja moge zagrac jezeli bedzie odpowiednia liczba osob. Najlepiej jakby sie ktos wypowiedzial na forum czy bedzie jutro.
    ja jestem na tak.

  4. #304
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    ja, pari i korczi bedziemy na 20 na stolik, pająk jest chętny to myślę ze możemy dziś zagrać jakby ktoś sie jeszcze zdecydował

  5. #305
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    a jesli chodzi o ten turniej to moze byc poczatek lipca (bo teraz sesja jest i euro) albo poczatek wrzesnia ( bo w srodku wakacji duzo osob pewnie tez nie bedzie).
    Mnie się wydaje, że termin to sprawa najważniejsza. Bo musicie/my się zastanowić do jakiego odbiorcy chcecie/my trafić? Rozpisaliście się ładnie o "Otwartych Mistrzostwach Małopolski" - czyli geograficznie mamy zamiar sie rozciągnąć daleko poza Tarnów City. Jeśli chodzi o nas - sprawa prosta. Ci co pracują pewnie są przez całe wakacje, Ci co studiują pewnie w dużej mierze jadą gdzieś pracować. Wg mnie i początek lipca i początek września są średnimi pomysłami. Ci, którzy wybierają się do jakiejś pracy przeważnie wykorzystują wakacje maksymalnie od końca czerwca do końca września (autopsja). Ci, którzy jada na urlop/wakacje wybierają początek/środek lipca (szczyt sezonu - burżujstwo ;D) lub początek/środek września (last minute - ekonomia). Podług mego zadania: żeby to miało ręce i nogi: to koniec września/ początek października. Jeszcze aura powinna być sprzyjająca żeby się ludziom chciało wsiąść w pociąg/samochód i przyjechać do Tarnowa i wszyscy powinni już powracać z letnich destynacji. Tak ja rozumuję

  6. #306
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    no ja wlasnie nie mialem czasu tego rozkminiac, ale aga to rozkminila dobrze - poczekamy po wakacjach zorganizujemy juz bedzie salka - a puki co mozemy zrobic taki dla tarnowa tez z wiekszym wpisowym moze sie uzbiera kolo 15 osob ?

  7. #307
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez axara Zobacz posta
    Ci, którzy jada na urlop/wakacje wybierają początek/środek lipca (szczyt sezonu - burżujstwo ;D) lub początek/środek września (last minute - ekonomia). Podług mego zadania: żeby to miało ręce i nogi: to koniec września/ początek października. Jeszcze aura powinna być sprzyjająca żeby się ludziom chciało wsiąść w pociąg/samochód i przyjechać do Tarnowa i wszyscy powinni już powracać z letnich destynacji. Tak ja rozumuję
    Jako pracujacy i ekonomiczny czlowiek.... w 100 % sie zgadzam !!

  8. #308
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    1. c00lf0n
    2. Dawid
    3. zolty
    4. zyla
    5. george
    6. Bandzi
    7. Agnieszka

    Ponadto padla propozycja zagrania jednego turnieju w nastepnym sezonie w Omahe. Mi sie ten pomysl bardzo spodobal i kazdy obecny na wczorajszym Mastersie wyrazil chec na taki turniej, wiec to kolejna zmiana przed nowym sezonem. Juz niedlugo zakladam nowy temat, bo w czwartek ruszamy z piatym sezonem.

  9. #309
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    Ponadto padla propozycja zagrania jednego turnieju w nastepnym sezonie w Omahe. Mi sie ten pomysl bardzo spodobal i kazdy obecny na wczorajszym Mastersie wyrazil chec na taki turniej, wiec to kolejna zmiana przed nowym sezonem. Juz niedlugo zakladam nowy temat, bo w czwartek ruszamy z piatym sezonem.
    Zrobię wszystko żeby się wtedy pojawić

  10. #310
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    58
    W Tarnowie bedzie turniej w moja ukochana OMASZKE!, a ja bede siedzial w Krakowie przez pieprzone zajecia :///