Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    j/w
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 21:39

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czemu to akurat w piątek i sobotę rano naszego czasu kolesie pijani z za oceanu siadają do gry?

    Jeśli chodzi o mnie to nie planuję w ten sposób sesji Ogólnie jak mam czas to jak najwcześniej w dany dzień gram. Czyli jeśli jestem w domu to do południa a jeśli ide na uczelnie to po powrocie. Po prostu chce zagrać jak najszybciej i wiedzieć na czym stoję tzn czy sesja była na + czy na -

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja lubię grać w nocy, czyli 4-8 rano naszego czasu W środku dnia to gram rzadko, najczęściej w weekendy i święta.

    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Jesli mowimy o table selection, zeby szukac bardziej loose stolow etc., to zdecydowanie wtedy jest najlatwiej, co moze po prostu wynikac z faktu, ze wiecej graczy online = wiecej stolow = wiecej soft stolow.
    Przy okazji jest też więcej bad betów. No ale to jest już nieodłączny element gry z takimi przeciwnikami i należy to po prostu zaakceptować a nie się użalać że jakiś fisz znowu sprawdził bet pota i trafił gutshota.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Alchemik lubi grać w soboty

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    ja lubie sobota poczatek sesji 23,24 @ ftp, full of actions zawsze i raczej sie zieleni

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ja też coś takiego mam, choc zauwazylem ze bardziej zwracam uwage na obecna ilosc zalogowanych niz na pore (co i tak jedno z drugiego wynika) i np.: gdy na ps jest 40k osob jakos niekomfortowo gra mi sie hu ;p

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Jako że gram na Ongame teraz, to rano stołów jest ilość naprawdę mizerna, dlatego wiekszość sesji gram wieczorem. Między 17-22. Zresztą dla mnie jest to najlepsza pora również pod względem jakości mojego umysłu. Poza tym nic mnie nie rozprasza o tej godzinie. Moje najlepsze sesje były zawsze wieczorem, w dzień przeważnie jestem w plecy.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta ja uwielbiam soboty haha ZŁODZIEJE

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Oczywiscie w nocy. 22-3. W tych godzinach na PS latwo mnie znalesc. Potem klade sie kimac, rano albo ide na uczelnie albo nie (zalezy od wielu czynnikow). Jak akurat nie ide to lubie pograc rano taki niewyspany. Po poludniu zazwyczaj spie i kolko sie powtarza.
    Lubie jeszcze pograc jak wroce z pubu po 1-2 piwkach tak kolo 1 w nocy. Gra mi sie wysmienicie i wiekszosc sesji jest na ogromny plus
    Ogolnie najwiecej zarabiam w nocy. A czy to piatek czy poniedzialek to roznicy mi nie robi.

    Pozdro

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    W tak zwanych godzinach pracy gra jest rwana,duza rotacja przy stolikach,ciężko sie gra.Lepiej wieczorem lub nocą.