Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Witam,

    Ten wątek zainteresuje niewielu graczy, ale raczej powinien zainteresować pracowników Paradiase.

    Dla przypomnienia powiem, że Pokerranking polega na wygraniu jak największej ilości rozdań.

    Więc po kolei.

    W listopadzie, zauważyłem gracza który na stole miał statystyki 400 gier na godzinę, średnia wartość puli 0,11 $. Takich stołów miał otwartych 5. Obejrzałem sobie wszystkie stoły i na każdym gra wyglądała tak, że jego przeciwnik zawsze zrzucał karty, a gdy stack spadał mu do +- 75% szły reraisy i po flopie fold, tak że zawodnik foldujący znów miał swój początkowy stack. Sprawa została zgłoszona do głównego oddziału supporty Sportingbetu. Jedyna odpowiedź jaką otrzymałem było coś w stylu, że support się tym zajmuje.
    W między czasie mój przyjaciel ze szkocji zgłosił tego samego gracza za to samo w innym dniu. Przez pomyłkę w odpowiedzi dostał PIN gracza oszukującego i sprawdził jego RAKE, który jest całkiem duży - co jak mniemam jest przyczyną niezablokowania konta za chip dumping.

    Sprawa ucichła, aż nadszedł luty.

    Tu wklejam przykładowego screena :

    http://img184.imageshack.us/img184/1447/travelfi1.jpg

    Na pierwszym stole widać średnią wysokość puli, a na drugim w okienku czata jak taką pulę się uzyskuje.
    Dodam,, że Ci gracze mają po 6-7 takich stołów w jednym czasie.

    Reasumując, proszę o zajęcie oficjalnego stanowiska któregoś z pracownika Paradaise, czy to jest ok.

    Jeśli tak, to nie ma problemu, żebym ja tak grał z kumplem nawet na 12 stołów robiąc po 5-7 tysięcy wygranych dziennie i nie dając żadnego rake.

    Na stronie macie napisane, że BM ma zaawansowane wyszukiwanie oszustów na podstawie automatycznej analizy rozdań, grając wcześniej z tym graczem muszę stwierdzić, że to jest chwyt marketingowy, albo coś tam się popsuło. Gdyby działał PT tak jak trzeba to wkleiłbym jego statystyki, ale tak poprę się swoimi obserwacjami. Normalnie ten gracz raisuje około 50% rozdań PF, a tu żadnego.

    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    Wszystkie pokerroomy sa takie same, Sami nie znajdą żadnego wałka. Jakby gracze nie kablowali sie nawzajem to pokerroomy by nic nie wykryły. A piep... ze maja systemy wykrywania oszustow to se moga wsadzic w ... buta .

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ja tu nie chcę nakablować, tylko zapytać czy można z niewielkim RAKE tak wyłudzać kasę

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Dobry post Sonix! Mam nadzieje, ze ParadisePoker zajmie jakieś stanowisko w tej sprawie ponieważ jestem jedną z niewielu osob ktorych ta sprawa wlasnie dotyczy.
    Czlowiek uczciwie gra po kilka(naście) godzin dziennie, a jest dymany na kase w taki sposób...

    Jako, ze w marcu bede mial duzo czasu na gre to pewnie czeka mnie bezpośrednia rywalizacja z travelem. Jesli bedzie trzeba to bede nagrywal filmiki z jego gry, bo chyba inne dowody do państwa nie przemówią. Oczywiscie jesli będzie grał uczciwie to nie ma problemu, ale wtedy sukcesów mu nie wróże.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Kristos

  5. #5
    Witam,

    Oczywiście jest to sprzeczne z jednym z punktów regulaminu promocji:

    Konta graczy, biorących udział w zmowie, mającej na celu podwyższenie ich pozycji w PokerRankingu, zostaną zamknięte. Wygrane w PokerRankingu nie zostaną wypłacone.


    Sprawdziłem tego gracza i faktycznie to co robi to właśnie zmowa, dlatego od razu napisałem do szefostwa o zamknięcie mu konta:

    Our players reported to us about abusing in Poker Ladder making by travel84, PIN *******. He wins Low Ladder regularly but with contradiction to p. 10 of our Terms and Condition about colluding. He plays about 400 hands/hour with average pot 0,11$. How? Only against one player(the same on six, seven tables) with almost every hand won.
    This is definitely cheating, his account should be closed.


    Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na tego kolesia.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Paradise Poker - Mateusz ; 28-02-2008 o 13:11

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    no, czyli jakby sonix tego nie zglosil to tamten gracz bylby bezkarny i zgarnal nagrody. Tak wlasnie pokerroomy pilnuja przestrzegania regulaminu , pozdr

  7. #7
    Mylisz się, osoby będące w Poker Rankingu są sprawdzane na bieżąco, kiedy rake jest niski(np. ostatnio był gracz mający 5000 wygranych rozdań i 70 euro rake) to są oni usuwani. Ten akurat gracz nie tylko robi przekręty ale grał czasem normalnie więc jego rake był duży i w ten sposób nie został wykryty. Wykrywalność oszustw u Bossa faktycznie nie stoi na wysokim poziomie.

    Pozdrawiam

    Edit:

    Ale faktycznie, co do tego gracza, gdyby nie zgłoszenie Sonixa mógłby dostać kasę za luty. Dlatego jeszcze raz dziękuję za powiadomienie.
    Ostatnio edytowane przez Paradise Poker - Mateusz ; 28-02-2008 o 13:43

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    15
    To tego drugiego tez trzeba zbanowac, bo rowniez oszukiwal i tez jest wysoko w rankingu.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Dzieki Sonix i Mateusz!!

    rozumiem, ze w przypadku zanlokowania konta travelowi(mam nadzieje, ze tak sie stanie) kazda osoba z rankingu awansuje o 1 miejsce wyzej w kalsyfikacji miesięcznej?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Najlepiej oskarzyc wszystkich o zmowe i zbanowac