Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Mateusz, wiadomo juz cos w tej sprawie???

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    ?????????

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    15
    Nawet nie mozna zobaczyc list platnych z poprzednich miesiecy i samemu spr czy go ukarali. Chyba jednak nic nie zrobili bo do konca widnial na liscie .

  4. #24
    lecą w buki i tyle - pózniej się okaże że to ktoś z zarządu firmy paradise ;P

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez apolinary83 Zobacz posta
    Nawet nie mozna zobaczyc list platnych z poprzednich miesiecy i samemu spr czy go ukarali. Chyba jednak nic nie zrobili bo do konca widnial na liscie .
    jasne, ze go nie ukarali bo juz rozdano pieniadze za luty i ostatni tydzien...

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Czyli tak? Sprawe uciszamy ponieważ gosciu robi niezly rake i nie chcemy go zablokowac, a was frajerów mamy w dup**. Grajcie sobie po kilka(naście) godzin dziennie po kilkanaście stolikow na kilku monitorach na raz, ale i tak nie wygracie bo w naszej firmie są równi i równiejsi... a regulaminy mamy tylko po to aby wywalać niewygodnych dla nas graczy...

    Tak mamy to rozumieć??

  7. #27
    Witam,

    Otóż nie, kwestia rake tego klienta nie miała żadnego wpływu, prawie każdy z czołówki ma przybliżony i większy. Prawda jest taka, że nie mamy jak mu tego udowodnić, gdyż on grał czasami 8 stołów, sam go obserwowałem, ale przy jednych grał HU, a przy innych z większą ilością osób.

    Np.
    3 stoły HU z cabe333, 2 stoły z kimś innym i 3 stoły z kilkoma graczami

    Grając te HU grał z różnymi osobami też z Drabinki, którym po prostu zależało także na podniesieniu miejsca, bez żadnej zmowy. Obecnie obserwowani są właśnie travel84, t0m1st i cabe333.

    Grając tyle stołów może spokojnie powiedzieć, że trzyma się selekcji rąk, także w HU.

    Oczywiście to nie są moje decyzje, ja bym ich zbanował. W takim wypadku mogę Wam tylko poradzić: możecie robić podobnie.

    Przykro mi,

    Pozdrawiam

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Mateusz, ja nie wiem czy to jest najlepsza reklama dla paradise poker, ze nie macie mu tego jak udowodnic..

    Przygladales sie moze historii rozdan pomiedzy tymi graczami? WIem, ze jest tego dość sporo, ale warto sprobowac. Proponuje zacząc od rozdań w okolicach 973967726 (ze screena). Moze popelnili jakis blad i zrzucili jakas dobra rękę (no tak, ale wtedy moga sie tlumaczyc ze miksują grę, albo przytrafil sie miss click - tylko ze w tym wypadku kazdy chip dumping mozna tym wytlumaczyc).

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Mylisz się, osoby będące w Poker Rankingu są sprawdzane na bieżąco, kiedy rake jest niski(np. ostatnio był gracz mający 5000 wygranych rozdań i 70 euro rake) to są oni usuwani.
    chcialbym sie dowiedziec dlaczego temu graczowi zablokowaliscie konto?? Jak mu to udowodniliście?? Moze jego przeciwnik to byl gracz ktory "selekcjonuje ręce" w taki sposób,ze w HU gra tylko asy, a on sam podbijal any 2 cards i zrzucal sie do raisow (w ten sposob obaj gracze wychodzili na zero, a przy tym generowali bardzo maly rake). No co? nie moglo tak byc? Przecież wszystko jest "uczciwe", a i wytłumaczenie jest racjonalne...

    Mateusz, w ten sposób chce ukazać, ze samobójstwem jest to jaką przyjmujecie postawe...
    Ostatnio edytowane przez kristoskristof ; 04-03-2008 o 18:33

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ciekawa sprawa, nie gralem na paradise i juz na pewno nie zagram!!!!!!