Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Najlepiej oskarzyc wszystkich o zmowe i zbanowac
    rozumiem, ze twoj nick na paradise to travel84??

    Jesli nie to o co chodzi?? Czy argumenty Sonix'a do Ciebie nie przemawiają? Czy ktoś tu ma pretensje do urugwajczyka -Chengue ktory przez kilkanaście dni gral ok 16h dziennie? Czy w styczniu oskarżyłem Sonixa o oszustwo po tym jak ze mną wygrał? Nie, ponieważ wygral w uczciwej rywalizacji i tego wlasnie oczekuje, zeby byla to rywalizacja fair play!

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Osobiście wpadłem na to już bardzo dawno temu. Oczywiście nie praktykowałem, bo by mi wyrzuty sumienia nie pozwoliły spać ale byłem pewien, że skoro to taki banalny sposób na nabijanie punktów, to bankowo jest to od razu wyłapywane i takie numery nie przechodzą. Sam łapię się zazwyczaj na -nastym miejscu, więc nie bawiłem się w obserwacje konkurentów, ale dobrze że inni są czujni

    To drugie konto (czy kumpel czy też jego klon) rozumiem że też będzie zablokowane, tak?

    OT: korzystając z okazji... Sonix, zadowolony jesteś z Holdem Genius? Pomocny? (zauważyłem na screenie)

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    No no nie powiem jestem zaskoczony. Gralem bardzo duzo nl 10 na BM przez ostatnie kilka miechow i rozpoznaje travela (on jest chyba wegrem?) zawsze mialem go za solid playera a tu taki zonk...

    Bywa i tak

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    kristof jak mozna grac codziennie kilkanascie godzin w pokera ? sick

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    A jaki to ma związek z tematem?? Jesli juz Cie to tak bardzo interesuje to moja srednia w lutym to okolo 7h dziennie. Zresztą to moja sprawa i mysle ze nikogo nie powinno to interesować.

    Pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    To masz prawie etat ;] Nie no luz , kazdy robi co chce , taka luzna uwaga. Ja tez gram za duzo . kojarze cie ze stolow btw. ;]

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    A ja kojarze was obu ale nie podam swojego nicka

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez kristoskristof Zobacz posta
    Czy argumenty Sonix'a do Ciebie nie przemawiają?
    Argumenty konfidenta i kłamczucha do mnie nie docieraja i docierac nie beda nigdy.

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Argumenty konfidenta i kłamczucha do mnie nie docieraja i docierac nie beda nigdy.
    Chyba wyjaśniliśmy sobie dzieciaku, że nie pozwolę sobie aby jakiś burak z wioski zabitej dechami mi ubliżał. Więc jeśli masz jakieś ale to zapraszam do rozmowy na żywo.

    Poza tym przypomnę ci, że to ty oszukiwałeś, a ja cie podpierdolilem nie za to, że jesteś oszustem, tylko za to że jesteś burakiem.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    I to wszystko tłumaczy, błysnałes intelektem człowieku z wielkiego miasta