Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Unibet organizuje cykl 10 turniejów pokazowych na żywo, połączonych z imprezami klubowymi i muzyką na żywo. Całość ma służyć popularyzacji pokera. Odbyły się już imprezy w Szczecinie, Rzeszowie i Lublinie. Kolejna impreza już w ten czwartek w warszawskim klubie Melodia. Dodatkowo, podczas imprezy zostanie rozegrany turniej, do którego można zakwalifikować się w sieci (do warszawskiego turnieju eliminacje dziś za 2,20 euro o godzinie 20). Do turnieju w klubie kwalifikuje się 9 graczy w sieci i na żywo zagrają oni o pule 500 euro. Kolejne imprezy w Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Sanoku i Puławach. Więcej informacji, dokładne terminy imprez oraz termin satelit online na stronie www.unibet.com.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Czy satelita w sieci to jedyna szansa na wystąpienie w turnieju?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A w trójmieście to nie będzie ??
    Zresztą po co, w trójmieście i okolicach mieszka tylko 0.9 mln mieszkańców.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Będziecie mieć Gdynię w Monopoly -> to Wam starczy xD

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Witam
    Warsaw wiesz może o której dokładnie rozpoczyna się turniej w Melodi i jaka jest struktura blindów ?

    Pozdrawiam
    Slazak8

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Drauger: rozpiska, którą podałem, jest na najbliższe dwa miesiące, co będzie potem - zobaczymy. Satelita jest prawdopodobnie jedynym sposobem na uczestnictwo, ale - jako że są to turnieje promocyjne i pokazowe - zawsze jest szansa na improwizację. W Rzeszowie było tylu chętnych, że zrobiliśmy powiększony turniej 'główny' oraz turniej poboczny, równiez o kase na Unibecie. Jednak nikomu, kto nie zakwalifikuje sie poprzez satelite, nie jestem w stanie zagwarantowac gry w turnieju - trudno mi z gory okreslic warunki lokalowo/czasowe oraz zainteresowanie. Pamietajcie rowniez, ze nie sa to raczej turnieje zabawaowe dla amatorow, chociaz oczywiscie z przestrzeganiem zasad i udzialem krupierow. Na pewno struktura bedzie 'szybka'. Dokladna godzina rozpoczecia turnieju tez nie jest z gory ustalona. Impreza zaczyna sie o 20, turniej powinien ruzyszc jakos 20.30-21.00. Glownym zalozeniem tych imprez jest przede wszystkim zabawa przy dobrej muzyce i pokerowych stolach.

    Pozdr,
    Warsaw

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    W Szczecinie sie odbyl? A to ciekawe Warsaw bo o tym chyba nie wiem nawet sam Unibet, a juz na pewno nie wiedzial Szczecin...

    Swoja droga niezle jaja, Sanok/Pulawy a w trojmiescie jak juz wspominal Drauger nie bedzie, w Szczecinie rowniez nie bedzie, to tez ledwo 450000 mieszkancow. Widocznie Sanok ma wieksze szanse na duza ilosc pokerzystow lol

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    w Szczecinie club tour sie odbyl (oczywiscie pewnie cale miasto o tym nie trabiło, tak samo jak w Rzeszowie i Lublinie, bo nie jest to impreza nagłaśniania jak koncert Dody), a tak jak pisałem wyżej - inne miasta nadal nie są wykluczone, ale nie da się zorganizować imprez wszedzie naraz. Macia, co rozumiesz przez stwierdzenie, ze club tour w Szczecinie się nie odbył? Czy tylko to, że ty o tym nie wiedziałeś?

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Czy wiadomy jest już termin satelity do turnieju w Łodzi? Nie mogę nigdzie znaleźć

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Z tego co pamietam to 2 albo 3 marca