Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62
  1. #51
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    i o to tu chodzi - chodzi o zabawe i pokazanie zasad a nie o gre murka 5h az Cie zjedza blindy

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    120
    Wczoraj impreza była w Poznaniu.2000 na początek i lewele po 15 min.Graliśmy 3 godziny.Kapela fajnie grała i było sympatycznie.Kto się nie dostał do głćwnego stolika ,mćgł zagrać we freerolku,a jak by byli chętni to nie było problemu zrobić cashćwki.
    Udana imprezka,i oby więcej tego typu.
    Pzdr.

  3. #53
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Mam pytanie, czy wiadomo która z gwiazd (oprócz zespołu oczywiście ) pojawi się w Białymstoku?

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    I jeszcze jedno pytnie. Na stronie Odeonu znalazłem info że wejście w dniu tunieju będzie kosztowało 10 zł. Czy jeżeli zdobyłem miejsce w satelicie to znaczy że jestem vipem i nie będe musia płacić?

  5. #55
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Tak jestes vipem jeszcze Ci dywan rozloza raczej biletu Ci unibet nie przysle, kazdy moze mowic ze gra w unibecie i wszyscy wejda free?, wiec raczej zaplacic trzeba i na piwko jeszcze sobie wez

  6. #56
    Jeszcze jedno pytanko. Co jesli nie stawi sie te 9 osób, na jakich zasadach będą dobierane brakujące ? Widze wlasnie, ze na niedlugo przed koncem rejestracji do turnieju w Suwalkach jest nie wielu, a nie wiadomo czy wszystkim bedzie chcialo sie przyjezdzac tak daleko
    Ostatnio edytowane przez lokomotif ; 29-03-2008 o 18:49

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1
    witam... dostał sie ktos z was do Sanoka ?? Jak to bedzie wygladało np. z wejsciem tam - jesli własnie np. bedzie wstep do klubu kosztował 20 zł ? i czy bedzie jakas gwiazda ?

  8. #58
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    no ja sie dostalem bylem juz w Rz - nie bylo wjazdu, ale z tego co kojarze to poprostu ogolnie do klububylo wejscie free... jak bedzie wjazd to raczej trzeba zaplacic bo inaczej nie zweryfikuje kto sie dostal a kto mowi ze sie dostal zeby wejsc za free w Rz byl Przemek S. w Sanoku podejrzewam, ze nie bedzie nikogo ale bedzie zespol The Moons - to tez gwiazda

  9. #59
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Na stronie Unibet Club Tour znalazłem ,że zawitacie jeszcze raz do Kraka 31.08.2008 - czwartek?? Bo mi jakoś nie chce wyjśc na moim kalendarzu inaczej niż 31 - niedziela...

    Proszę o weryfikacje daty,dnia?

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    uwaga - zmiana miejsca rozgrywania piatkowego turnieju z cyklu unibet club tour! Uczestnicy powinni otrzymac maila w tej sprawie, ale na wszelki wypadek umieszczam info rowniez tutaj.

    pierwotnie - klub akwarium
    zmiana na - kuznia smaku, ulica mazowiecka 10.

    start bez zmian - godzina 20.

    Zapraszamy zarowno uczestnikow, jak i innych chetnych, w razie potrzeby zorganizujemy turniej boczny dla chetnych.

    pozdrawiam,
    warsaw