Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    No przy stacku 1500 to taka struktura blindow to dla mnie parodia, ale spoko w koncu az 10 osob gra.. przy takim czyms to jak dla mnie on sie w godzine skonczy o_O

  2. #42
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    No przy stacku 1500 to taka struktura blindow to dla mnie parodia, ale spoko w koncu az 10 osob gra.. przy takim czyms to jak dla mnie on sie w godzine skonczy o_O
    gra 9 osób wiec pogramy 1,15min

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    No a myslalem ze chociaz 3h bedzie trwal turniej?
    Wtedy przy blindach nawet 15 min mozna zrobic strukture jak na Unibecie.. taki Sit na 10 osob trwa na necie z 1,5h raczej nie dluzej, wiec przy 15 min na zywo z 3h by potrwal?..

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    myśle ze da rade cos wynegocjowac juz na miejscu w tej sprawie

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    kazdy, kto bral juz udzial w turnieju z taka struktura wie, ze trwa on przynajmniej 3 godziny.

    pozdrawiam,
    warsaw

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    5
    witam,
    a ja mam pytanie czy wiadomo kto z szanownej trojki gwiazd zaszczyci nas swoja obecnoscia w poznaniu?
    pozdrawiam, ciga

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Jezeli chodzi o Michala Wisniewskiego i Przemka Salete, to ich niestety nie bedzie. Ale jak zwykle bedzie swietny zespol na zywo i pokerowy turniej, wiec serdecznie zapraszam.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    lol a skąd pomysł żeby zorganizować UCT w Sandomierzu? Ja mieszkam 10 min autem od tego miasta i tam w kierunku pokera wogole nic nie robią, nie mają żadnej ligi ani nic więc nie wiem jak to tam będzie :| Ale dobry pomysł może ktoś się znajdzie i się ich zwerbuje do naszej ligi

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny Zobacz posta
    lol a skąd pomysł żeby zorganizować UCT w Sandomierzu? Ja mieszkam 10 min autem od tego miasta i tam w kierunku pokera wogole nic nie robią, nie mają żadnej ligi ani nic więc nie wiem jak to tam będzie :| Ale dobry pomysł może ktoś się znajdzie i się ich zwerbuje do naszej ligi
    Unibet organizuje turnieje tam gdzie zespół muzyczny ma trasę koncertową.
    Tak więc to nie jest zespół wynajęty przez Unibet tylko obie strony się dogadały i sobie razem jeżdżą xD

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Z taką strukturą 3h?
    Po 1,5h blindy 300/600 przy 15000 na stole?
    To i tak juz bedzie gra allin/fold i sie skonczy raz dwa..