Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Turniej przebiegal bardzo miłej atmosferze. Unibet zorganizował takze drugi stolik z freerollem pula 200E. Cały event cieszył się dużym zainteresowaniem a gdyby wiadomość na forum była nieco bardziej rozpowszechniona - może w dziale poker na żywo, napewno przyszło by jeszcze więcej osób.

    Gratulacje dla Warsawa za pomysl i bardzo sprawna organizację.

    Brawo za promocję hold'ema. Oby więcej takich inicjatyw.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    dzieki za mile slowa, ale jedna kwestie musze sprostowac - to nie jest moj pomysl (chociaz mi ta idea polaczenia ciekawej muzyki na zywo z gra w pokera bardzo sie podoba), ja jestem tylko jednym z wykonawcow

    pozdrawiam,
    warsaw

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    A kiedy jest to krakowskie wydanie tej imprezy ?

    To jednak było niestosowne pytanie Już znalazłam
    Ostatnio edytowane przez axara ; 10-03-2008 o 09:13

  4. #24
    Witam, grałem w łódzkiej edycji...takie imprezy to świetny sposób na promocję pokera wśród "zwykłych" ludzi. Niestety jest jeden szkopuł - zająłem III miejsce w pobocznym freerole'u i nadal nie otrzymałem nagrody. Mój nick na www.unibet.com jest taki sam jak na forum. Wysłałem e-mail'a do człowieka który był na turnieju i tak już minął sonie tydzień ;/

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    kiedy pojawi sie w lobby turniej do poznańskiego odcinka?
    będzie w turniejach specjalnych jak rozumiem?

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    turniej powinien pojawić się 20 marca na kilka godzin przed rozpoczeciem.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Graty dla zwycięzców satelity do poznańskiego odcinka.
    widzimy sie w srodę pozdro.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    I jeszcze taka drobna uwaga organizacyjna
    Może warto by zablokować dostęp dla graczy z innych państw (np identyfikacja IP),bo w przeciwnym razie mamy sytuacje jak dziś,gdzie grał kolo z Finlandii i chyba z Francji,przy okazji wywalają z turnieju dwóch Polaków.

    warsaw zgłaszam Tobie problem jako że ty zajmujesz sie m/in organizacją tych satelit .
    Pozdro

  9. #29
    Przyznam, ze zaskoczyla mnie obecnosc mojej miesciny (tj. suwalki) w gronie tylu srednich i duzych miast. Ile osob gra w tych turniejach ? Na unibet pisze, ze 9 osob sie kwalifikuje...czyzby tylko tylu graczy mialo wystapic ?

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Oficjalnie 9 osob gra w turnieju glownym, ale warto przyjsc mimo wszystko, gdyz organizowane sa turnieje poboczne.