Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Uzywam PO.Gram w sieci Ipoker pod różnymi nickami,i niestety za każdym razem muszę zakładać nową bazę.Jak zrobić,by połączyć wszystkie bazy w jedną?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    Jest tam opcja żeby podać aliasy (inne nicki)użytkownika.

    Jak wrócę do domu - po południu - to dokładnie podam gdzie to jest.

    Ja mam właśnie różne nicki na IP i PN, a w PO mam jedną bazę, która zbiera staty z obu.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    Jak odpalasz PO i masz domyślną zakładkę Overview, to na samym środku, obok filtra z datami masz przycisk z ludkiem i zielonym plusem "Combine Players/Create Aliases".

    Dalej klikasz Add i wybierasz swoje pozostałe nicki z innych lub tego samego roomu.

    O to chodziło?
    Pozdr.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Tak,dzięki

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Pytanie banalne ale nie znam na tyle angielskiego by szukać odpowiedzi na forum Poker Office.

    Nie wyświetlają mi się statystyki graczy siedzących przy stoliku.Jak to uruchomić?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy PokerOffice sam rozpoznaje czy rozdanie miało miejsce na stole shorthanded czy full ring i sporządza oddzielne statystyki dla tych typów stołów? A jeśli nie, to czy da się to jakoś ręcznie ustawić? Bo chyba lepiej byłoby, żeby nie mieszał statystyk z SH i FR?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    20
    Odswieżę temat. Mam problem z poker office. Działa mi tylko na Hollywood Poker. Na Poker Stars i Full Tilt wyskakuje Live tracker i nic się nie dzieje. Nic nie rejestruje. Żadnych danych. Czy ktoś mógłby mnie oswiecić jak zrobić, żeby to wszystko działało. Dzięki.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Instalowałeś najnowszą łatkę?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    20
    właśnie zmieniłem compa. na poprzednim pokerstars śmigał bardzo dobrze. na nowym zainstalowałem z łatką i dupa