Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Witam. Ostatnio po wyrabiałem sobie promocje z tlpoker.pl 75$ na Titanie. Po 1000 pointsach powinienem dostac 25$ i móc spokojnie wszystko wypłacić bez żadnych pierdół. O 25$ walczyłem przez tydzień z supportem. Teraz już drugi tydzień support robi mnie w ciula w kwestii wypłacenia kasy. Raz mi pisza, że musze zrobic 2780 pkt, innym ze 1250. Była też mowa o robieniu 50pkt za 1$ i o tym, ze moge sobie spokojnie wyplacic...ale tylko przez transfer bankowy. Bylo tez, ze moge sobie wyplacic przez mb, ale musze zrobic depozyt. Ostatnia rozmowe z supportem zamieszczam w zalczniku. Co robic ?

    1. Wplacic 20$ i liczyc sie z tym, ze support mi znowu cos wymysli i nie bede mogl wyplacic.
    2. Modlic sie o to ze kiedys Markn albo ktos inny z tlpoker zajmie sie tym.
    3. Walczyc dalej z supportem i miec nadzieje, ze kiedys zdarzy sie cud.
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Hej

    Co do wypłaty kasy przez MB, to praktycznie wszędzie jest tak, że najpierw trzeba wpłącić aby "odblokować" dany kanał do wypłat i tego raczej nie przeskoczysz.

    Co do wypłaty to po odblokowaniu kanału wyrobiona część bonusa, jeśli została ci doliczona do konta to nie powinno być problemu z jej wypłatą.

    Pozdro