Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Witam,
    Jako ze ostatnio mam wiecej czasu, zeby sie zajac forum, prosze o propozycje co do zmian, co wam przeszkadza w lepszym korzystaniu z forum, czego brakuje itp.

    Propozycje:
    - wersja low-fi pod palmtopy
    - ignorowanie tematow, tak zeby nie pojawialy sie w nowych postach
    - poprawnienie tagów kart

    Pozdrawiam
    Doli
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 25-02-2008 o 20:41

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    vBulletin chyba ma wersje low-fi - moze by taka podlaczyc... czasami byc moze ktos chcialby zerknac z jakiegos palma z ekranikiem 320x240 (moze nawet cos widac w statystykach)

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co prawda, statystyki stwierdzaja ze nie warto sie tym zajmowac, bo na ponad 90 tys ostatnich wizyt takich wejsc bylo 7 , ale zerkne co to jest.

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Doli mozna by zrobic tak, zeby zaznaczyc tematy, ktore nas NIE INTERESUJA ?

    Teraz jak robie "nowe posty" wyswietla mi w cholere tematow w tym takie, ktorych w ogole nie czytam. Daloby rade cos takiego? Mysle, ze to przydatne dla wiekszego grona by bylo.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Bede musial zapytac vbulletinowych ekspertow, bo na razie pomysl mi do glowy zaden nie przychodzi. Zbiore wiecej pytan i rzuce na vbulletin.com

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie myslalem, bo nie pojawily sie zadne glosy ze ten jest zly

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jakby dało się kasować własne tematy to nie byłoby zamieszań typu "proszę skasować - duplikat".

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Co prawda, statystyki stwierdzaja ze nie warto sie tym zajmowac, bo na ponad 90 tys ostatnich wizyt takich wejsc bylo 7
    To dlatego, że rzadko biorę palmtopa gdy idę do kibelka. Ale czasami mi się zdarza.

    Ja proponuję zrobić coś z tagami które są transformowane na obrazki kart. Standardem w hand konwerterach jest oznaczanie dziesiątki (np. pikowej) jako lub : lub lub [Ts], itp, a tym czasem forum łyka tylko DWUKROPEK_10s. Ponadto tagi są case sensitive, tzn. np. tag DWUKROPEK_Kh zostanie rozpoznany jako król kier, ale już nie.

    jdx

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jeszcze by było fajnie, jakby w profilu było widoczne ile spędziłem czasu na forum - to byłby wskaźnik uzależnienia .

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ale wskaźnik mało wiarygodny. Np. ja często czytam forum bez logowania się. Do tego mam zmienne IP i raz na jakiś czas czyszczę ciasteczka.