Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #191
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    Wyeliminowałbym spamerów jak 50cent, zero postów pełno spamu na prv śle..ban
    Nie gram HU

    "Hej!

    Widze, ze grasz w HU. Powinienes zastanowic sie nad znalezieniem strony z duzym rakebackiem, poniewaz bedzie on stanowil
    duza czesc Twoich wygranych. Odezwij sie do mnie na gg. Pomoge Ci znalezc najlepsza oferte.

    Pozdrawiam

    25510781"
    Ostatnio edytowane przez Malineker ; 09-08-2010 o 19:39

  2. #192
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Reportujcie takie akcje, to będę banować

  3. #193
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Malineker Zobacz posta
    Wyeliminowałbym spamerów jak 50cent, zero postów pełno spamu na prv śle..ban
    Nie gram HU

    "Hej!

    Widze, ze grasz w HU. Powinienes zastanowic sie nad znalezieniem strony z duzym rakebackiem, poniewaz bedzie on stanowil
    duza czesc Twoich wygranych. Odezwij sie do mnie na gg. Pomoge Ci znalezc najlepsza oferte.

    Pozdrawiam

    25510781"
    ha mi napisal ze gram w omahe moze kiedys zaczne...

  4. #194
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja dostałem takie:



    Hej!

    Widze, ze grasz low stakes. Na Twoich stawkach powinienes zastanowic sie nad znalezieniem strony z duzym rakebackiem, poniewaz zwlaszcza na poczatku bedzie on stanowil bardzo duza czesc Twoich wygranych. Odezwij sie do mnie na gg. Pomoge Ci znalezc najlepsza oferte. Mozemy przy okazji dyskutowac o rozdaniach, bo sam gram duzo w pokera :d

    Pozdrawiam

  5. #195
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    debil nawet mnie moderatorowi smial napisac...glupota nie zna granic

  6. #196
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Napisał to również do mnie: "wiem że grasz low stakes" "możemy podyskutować o pokerze" "potrzebny ci będzie rakeback"

  7. #197
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    A w którymś punkcie to się nie zgadza?

  8. #198
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Zamiast oferować rakeback powinien zacząć aktywnie grać takie ma ready!

  9. #199
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Nie chce zakladac nowego topicu, wiec zapytam tu
    Ostatnio coraz czesciej pojawiaja sie jacys 1 postowi ziomusie zakladajacy tematy ze swoimi aukcjami allegro np w "Ogolnie o pokerze". Czy tylko ja uwazam, ze za to powinien byc ban ?
    Czy zakladanie konta tylko po to zeby rozreklamowac swoja gowniana aukcje nie jest naduzyciem naszej spolecznosci ?
    Pzdr

  10. #200
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak, tacy goście są do zbanowania, ale chyba tak się dzieje. Jeżeli coś omijamy, to raportujcie post, pójdzie dużo szybciej.