Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #91
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tego to potrafie sie sam domyslic panie kolego.

  2. #92
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    do wszystkich wątków wklejał jakieś głupoty, tzn. inne artykuły, jakieś wiadomości itd.

  3. #93
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ale trzeba przyznać, że do zbanowania doprowadził się w sposób nadzwyczaj kulturalny - nie byle bluzgami. Ja parę razy mało co nie zaplułem monitora jak go czytałem

  4. #94
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    nie rozumiem... jakiego spoilera mam ci pokazać ? od samochodu ? chodzi o fotkę ?

    hehe, żartowałem ... spoilera czytałem tylko to chyba od niedawna tak liczy, bo zawsze miałem dwieście i coś, dopiero ostatnio zredukowało, stąd moje zdiwienie

  5. #95
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    jak się wypowiadasz w jakimś wątku to go przeczytaj najpierw ten nie jest aż taki długi... a skoro wiesz, ze zmiana od niedawna to jeszcze mniej trzeba było studiować...

    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    ps. maly update na forum, posty z bocznicy nie sa wliczane do ilosci postow na forum

  6. #96
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    to prawda z tym pokerstarsem????? geez, rzadko tu zaglądam i takie rzeczy, kto biegły w znajomości tematu podrzuci mi najnowsze plotki z forum??? z góry dzięki :P
    ps. to że sebkrolowi już blisko do 10tys. posta to już sam widziałem

  7. #97
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    prawda były powklejane jakieś dziwne rzeczy

  8. #98
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ten pajac od 1k do wymiany mnie dzisiaj rozjebał Pewnie jest największym cwaniakiem w swojej podstawówce

    Doli weź ten cały bazarek wypierdol w kosmos! Komu to jest potrzebne? Ogłaszają się tam tylko oszuści albo pseudo gracze, którzy chcą szybko spieniężyć uciułane $5. Co prawda mam ubaw czytając później płacze tych megalitycznych idiotów co dali się wydymać, ale i tak uważam, że ten cały szwindelek powinien stąd zniknąć. Przecież każdy z nas ma kontakt z zaufanymi osobami i jeśli jest taka potrzeba to wymiany i tak odbywają się poza forum.

  9. #99
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie jedynie w sumie zostawilbym wymiany "towarowe" czyli sprzedaz ksiazek itp., co wy na to ?

  10. #100
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Well played Doli. Właśnie takich zagrań oczekuje się od admina