Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    o dzięki niewiedza nie boli no ale jest to troche mało intuicyjne, albo ja jestem na tyle ograniczony

    no to fajnie, nie wiem jak tutaj są pisane te pluginy, tzn w czym bo jak ja się bawiłem na SMF to tam były prosto modyfikowalne

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    FAQ dla początkujących jest na tyle dobry, że powinien IMO być dolepiony także do strony głównej forów Strategia i Taktyka oraz Poker w Internecie.

    Tak naprawdę pewnie niewiele stałych bywalców forum przejrzało choćby połowę wątków zebranych przez Hedge w FAQ, a warto. Poza tym niektóre wątki z FAQ poumierały, a nie tylko dla początkujących są/byłyby przydatne (np. matematyka pokera).

    Pzdr

    PS. Skąd wiadomo, że ktoś logował się z palmtopa? Czasem korzystam z forum poprzez telefon komórkowy (normalne www) - czy to także jest widoczne? Czy komórki mają coś w stylu unikalnego IP?
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 05-03-2008 o 18:20

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem, ale mam statystyki w jakich rozdzielczosciach ludzie ogladaja forum

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    myslales moze nad jakims nowym layoutem? http://wislakrakow.com/forum/index.php jest na przyklad dosyc ladne imo, cos podobnego

    w porownaniu do tego co jest teraz jest beznadziejne wedlug mnie :d

    to co jest teraz ma spkojne kolory nie razace w oczy i mi sie pdooba

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Usuwanie i edytowanie wiadomości w shoutboxie nie działa jak należy (w zasadzie to chyba w ogóle nie działa), przynajmniej u mnie

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Doli, a może da sie załatwić kogoś z Poker stars do zakładek poker roomów bo to przecież najwiekszy pokerroom który zawsze madobre turnieje i dużo satelitek gdzie można wygrać wyjazdy na turnieje live, no i przydałby sie ktoś kto by odpowiadał na wszelkie wątpliwości na ich temat, albo przynajmiej założyć temat o tym pokerroomie i użytkownicy sami bedą się tam wymieniać informacjami??

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    To chyba raczej leży w gestii danego pokerroomu, a nie Doliego...
    A temat takowy możesz założyć sobie sam, o ile nikt jeszcze tego nie zrobił.

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ja proponuje w bocznicy przykleić wątki: pajacyk, śmieszne ciekawe filmy oraz dowcipy. Zasłużyły sobie na miejsce w loży i niech nie szwendają się już po bocznicy Oczywiście pajacyk na honorowym pierwszym miejscu.

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Qft

  10. #40
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A ja nadal nie mogę się zalogować, żeby mnie zapamiętało... Zajebiście...