Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Gdzie zniknęły gg z profilów?

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A ja żądam usunięcia BlaChy z moda tego forum!!!! Debile nie powinni mieć jakiejkolwiek władzy!!! A jak ten post zostanie przez niego usunięty to wkleję go do każdego tematu na tym forum!!

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja natomiast chętnie przyjmę przywilej banowania choćby tymczasowego, jako iż niektórym na pewno przyda się krótki odpoczynek.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Spoiler teścik ;d

    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 03-03-2008 o 21:56

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Arkadiuzz, nie pracujesz moze jako tester oprogramowania? A moze po nocach jako hakier dorabiasz?

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Tak BlaCha, ty już dawno powinieneś odpocząć... Masz całkowitą rację! Najlepiej odpoczniesz u jakiegoś lekarza. Może na kozetce u któregoś psychiatry?

  7. #27
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha Zobacz posta
    Ja natomiast chętnie przyjmę przywilej banowania choćby tymczasowego, jako iż niektórym na pewno przyda się krótki odpoczynek.

    Głosuje za przyznaniem takiego prawa
    (mam nadzieje, że pierwszy ban dostałby sie naszemu wspólnemu "idolowi"

    P.S. A może zrobimy sonde ?
    a) jestem za przyznaniem prawa "bana" dla Blachy
    b) jestem przeciwny

    Mój głos jak juz wspomniałem wcześniej zostalby oddany na "a"

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez pokerstars ; 03-03-2008 o 18:14

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Odezwał się... kolejny inteligent... w sumie to razem z BlaChą tworzylibyście udany związek, pomyślcie o tym... podobno w Holandii już to legalizują...

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    chciałbyś coś merytoryczniej w wątku zamiast wypraw osobistych:

    fajnie by było jakby shoutbox nie wyrzucał ciągle do najświeższego wiem, że jest to spowodowane pewno odświeżaniem shouta co jakiś czas, ale jest to bardziej wg mnie nieprzydatne niż przydatne. Z mojego punktu widzenia i tak rzadko kto siedzi na stronie głównej i patrzy na shouta. Raczej się lata i co jakiś czas spojrzy, ale jest to upierdliwe jak chce sie przeczytać od czego się zaczęła dyskusja i przewijasz w góre zaczynasz czytać a tu spada na dół znów... to raz a dwa fajnie by było jakby to jednak było logowane, miałem tak na jednym forum i raz, że było to fajne bo coś się napisało wczoraj i można zobaczyć czy ktoś tam odpowiedział, a trzeba było iść. czy po prostu zobaczyć o czym ciekawym ludzie dyskuowali, może akurat nie na tym forum, ale ogólnie jest to bardzo przydatne dla modów, bo nie ma opcji, że ktoś coś walnie niezgodnego a później to i tak zniknie. albo sam pisząc głupoty wywali to poza widoczną listę.


    pozdro

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Sponton, kliknij w napis Shoutbox i bedziesz mial loga
    Co do odswiezania, to prawde mowiac mnie tez to drazni, zapytam tworcow tego pluginu co z tym zrobic.