Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 201 do 209 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #201
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wyszukiwanie jest do dupy. Kiedy jest ustawione pokazywanie postów, wyświetlane są tylko nazwy wątków, a nie ma treści postów.

  2. #202
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    zgadza się, wyszukiwanie jest do dupy. też właśnie w związku z tym proponuję podciągnąć do góry, ewentualnie przykleić wszystkie wątki flexa.

  3. #203
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    2 takie wiadomosci, ban ?

    SAVVAS
    Zobacz Profil View Forum Posts Private Message View Blog Entries Visit Homepage View Articles Add as Contact Send Email

    Senior Member Zarejestrowany:Feb 2007
    Miasto:Olsztyn
    Postów:360
    Thanks:0
    Thanked 0 Times in 0 Posts oferty rakeback
    Witaj,mam sporo dobrych ofert w roznych sieciach z bardzo dobrym rakebackiem-Ongame,Bossmedia,Entraction,Microgaming,Ipoker(now y deal !!!!!!!!),Cake Poker,Merge.Jesli bylbys zaiteresowany to pisz smialo na gg-1354235
    pozdrawiam
    savvas

  4. #204
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja to bym zmienił ustawienie zegara na forumowym serwerze tak aby nie spieszył się on o 10 minut. Tak poza tym to od dawna istnieje coś takiego jak NTP.

  5. #205
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy da się coś zrobić z wyszukiwaniem, tak żeby w wynikach pojawiały się także fragmenty postów, tak jak to było na starym forum, a nie tylko tytuł wątku?

  6. #206
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Podoba mi się jedna rzecz na forum battle.net. Kiedy chcesz zacytować kawałek posta, zaznaczasz go i pojawia ci się przycisk "quote". Kiedy go klikniesz w tagach [quote] masz tylko ten zaznaczony fragment. To wygodniejsze niż wycinanie niepotrzebnych rzeczy z cytowanej wiadomości.

  7. #207
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Usunalbym paradisepoker z listy pokerromow, gdyz przedstwaiciel ma wszystkich graczy z tego forum w pizdzie

  8. #208
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Chciałbym zauważyć, że w większości przypadków wypowiadanie się w dziale bocznica przypomina pozowanie malarzowi do aktu. Piszesz posta i wszyscy potem oglądają twój nick przez następne 2 dni, bo większość forumowiczów prezentuje postawę raczej bierną niż aktywną. Chciałbym to zmienić, ale pewnie się nie da.

  9. #209
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Teraz Twój nick, (a w zasadzie to mój), będzie tutaj wisiał przez 2 miesiące. Chyba nic się nie da zrobić .