Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #111
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    już widzę jak Doli zabiera się za ten podział

    Wrona fajnie, że coś kombinujesz (bo jakiś porządek w dziale na żywo faktycznie by się przydał), ale bądźmy realistami - Doli nawet jakby podzielił Polskę na północ-południe to przenoszenie wątków zajęłoby mu kilka tygodni Zatem Twój "podział administracyjny" nie ma szans na realizację. Ale może jednak Doli się zbierze w sobie i tym razem nas zaskoczy

  2. #112
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Pierwsza propozycja Wrony jest dobra, właśnie o czymś takim myślałem.

    Prawdę powiedziawszy Doli kiedyś będzie musiał to zrobić. Oczywiście nie wtrącam się w czyjąś organizację czasu i/lub forum, tak tylko mi się wydaje, że teraz będzie z tym mniej roboty niż np. za rok.

  3. #113
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ale dlatego pytam o propozycji, bo nie chodzi o ty czy tylko jak.

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ciezka sprawa z tym podzialem... Poker zagranica na pewno, Ogolnopolskie turnieje rowniez... i moze na glowne miasta + inne ?

    Pozdr
    Reb

  5. #115
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie, robienie 12 subforow mysle ze nie bedzie zbyt poreczne.

  6. #116
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    To może na początek zrobisz - t.zagraniczne, t.ogólnopolskie, warszawa, trójmiasto, ligi regionalne. 5 i jakiś porządek już będzie, a potem sobie pokombinujesz co dalej

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Wyróznianie Warszawy i trójmiasta nie bardzo mi sie podoba. Poznań ma równie duzo tematów co stolica jesli nie wiecej a nie pisze zeby zrobic Poznan i reszta Polski. Wydaje mi sie ze 1 ew 2 propozycja z mapy jest najlepsza 8-9suforum, to nie tak duzo zwazywszy ze w pokerromach jest 11! Według mnie byłoby to bardzo czytelne.

  8. #118
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja bym coś takiego proponował plus turnieje ogólnopolskie i zagraniczne

    Wyszło by 11 ale by było czytelnie

  9. #119
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Przepraszam, że budzę ale jest jeden upośledzony śmieciarz do wywalenia z tego forum
    http://forum.pokerzysta.pl/member.php?u=4862

  10. #120
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Temat "Najgłupsze zagrania przeciwników" znajduje się w dziale SH, a powinien być chyba w głównym forum "Strategia i taktyka".