Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #101
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No sprawa wlasciwie sie przesadzila jak sie zglosil do mnie z pretensjami gosc, ze jeden z administratorow wzial od niego kase i nie oddal ... gosc sie zdziwil dopiero jak mu napisalem ze jestem jedynym administratorem ... ale niesmak pozostal.

  2. #102
    Bardzo dobre posunięcie.

    Na pewnym dużym forum bukmacherskim przez jakiś czas stały się modne wymiany w trójkącie bank-moneybookers-neteller.

    Przez jakiś czas to działało, a później niemal masowe oszustwa.

    Naiwniacy, którzy wpłacali kasę dopiero co zarejestrowanym ludziom, podszywanie się pod inne osoby, włamania lub próby włamania na konta w celu wyłudzania kasy od znajomych ofiary itd.

    Wszystko to tam było przerabiane i efekt był taki, że coraz więcej osób było poszkodowanych na tych wymianach.
    Było to kłopotliwe dla admina, bo nazwa tego forum coraz częściej była kojarzona z oszustwami dokonywanymi przez ludzi. Poszkodowani co rusz słali prośbę o pomoc, a w czym tu można pomóc? Najwyżej IP delikwenta podać...

    W końcu zostało to ukrócone. Koniec wymian i amen.
    Za prośbę o wymianę najczęściej ban.

    Niektórzy się znają, wiedzą z kim mogą się wymienić, to niech się wymieniają - forum do tego nie potrzebne.
    Forum do wymian potrzebne jest głównie cwaniaczkom i oszustom. A na X użytkowników jest zadziwiająco dużo naiwniaków, którzy bez szemrania wpłacają kasę byle komu nie znając go.

    P.S. Doli - może gość miał na myśli moderatora? Sam jestem moderatorem na wspomnianym przeze mnie forum i wiem, że mnóstwo ludzi nie odróżnia moderatora od administratora.
    Ostatnio edytowane przez Bzyku ; 18-04-2008 o 22:25

  3. #103
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ten pajac od 1k do wymiany mnie dzisiaj rozjebał Pewnie jest największym cwaniakiem w swojej podstawówce
    Ales ty madry, tak to jest jak jakis cwel ma malo informacji i stara sie blysnac znikomym iq...

    Co do bazarka to sluszna decyzja z zamknieciem wymian, zreszta i tak tutaj ruchu z wymianami nie ma, na mecz.pl bylo po kilkadziesiat ofert wymian dziennie.

  4. #104
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No i tylu masz dobrych znajomych do wymian, że musisz teraz jak bezpański pies skamleć o laskę na obcych i kiepskich forach. A na mecz.pl to było się kimś i miało się poklask, a jaki ruch tam był z wymianami...co rusz ktoś kogoś skubnął na kasę bo od debili i naiwnych dzieciaków się aż roiło, a tu na tym badziewnym pokerzysta.pl to nic kurwa zdziałać się nie da.

    dexterxx odpuść sobie to forum bośmy nie godni twej osoby, a jeśli twoje boskie mecz.pl zakazało wymian do wpadnij sobie i posiedź trochę na sracz.pl i wymień sobie co tam ci potrzebne...

  5. #105
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Juz panowie wystarczy, zapraszam do kontynuacji tej pasjonujacej dyskusji na privie, to jest temat z propozycjami zmian na forum.

    Swoja droga pod sracz.pl jest podpiety sklep z meblami kuchennymi, mistrzowie marketingu

  6. #106
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Swoja droga pod sracz.pl jest podpiety sklep z meblami kuchennymi, mistrzowie marketingu
    hehe... mistrzowie marketingu Ale są uczciwi i otwarcie mówią, że ich meble są do dupy..

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    jak juz ktoś tu kiedyś pisał fajny byłby podział na miasta ew na wojewodztwa plus zagranica w dziale na zywo
    pozdr
    Wrona

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Podpisuję się pod Wroną. Dobrym pomysłem byłby podział na województwa i turki ogólnopolskie, bo w dziale poker na żywo jest już kompletny burdel.

  9. #109
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, az 16 subforów to moim zdaniem troszke za duzo, chyba ze poker na zywo zostalby rozbity na w ogole oddzielna kategorie, tak jak teraz jest np. dyskusje, ale nie wiem czy to tez dobry pomysl, z przyjomnoscia uslysze jakies propozycje.

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    takie 3 propozycje Doli ode mnie

    5kategorii Polska północna, zachodnia, centralna, wschodnia i południowa plus turki ogólnoposlkie, poker zagranicą i np dyskusje inne czy ogolne jakkolwiek nazwane RAZEM 8

    plus podzielenie południowej gdyz jest tam sporo lig RAZEM 9

    Polska północna
    Polska zachodnia
    Polska centralna
    Polska wschodnia
    Polska południowa
    Województwo mazowieckie
    Województwo wielkopolskie
    Województwo dolnośląskie+opolskie
    Województwo śląskie
    plus turki ogólnoposlkie,
    poker zagranicą
    i np dyskusje inne czy ogolne jakkolwiek nazwane
    RAZEM 12
    albo poprostu tak gdzie jest mnie zakładanych tematów 2-3 wojewodztwa lezace obok siebie połaczyc w jedno subforum i wypisac ich wszystkie nazwy w tytule
    pozdrawiam Wrona
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 20-04-2008 o 19:16