Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Nie wiem czy temat był juz tu poruszany ale oto link do artykułu.

    http://www.pb.pl/Default2.aspx?Artic...9-50616174e684

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    16
    Według mnie artykuł naprawde na dobrym poziomie, w porównaniu do poprzednich prób ,,promowania,, pokera, ten jest zdecydowanie lepszy. Widać, że dziennikarz obiektywnie opisał problem i nie powtarzał bzdur o Wielkim Szu.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Sucho i na temat, niezłe.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Atrykuł na najwyższym możliwym poziomie... niestety puls biznesu, to nie lokalna gazeta - artykul ukazal sie w lutym, jest w nim mowa o polish poker tour, chyba zagadka wyjasniona - wkoncu kto sie za to wzial =(

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Artykuł jest ale do dupy.NIE WYMIENIONO WROCŁAWIA!!!!

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Dozylem tego momentu.

    Good...

  7. #7
    kuva wreszcie jakiś nie-donk napisał!!!

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    co na to zbiganch?
    Co ja na to?
    Po pierwsze: artykuł genialny, widać, że pisany rzetelnie, fachowo, pełny profesjonalizm.
    Tak odbierać go będziemy my i wszyscy, którzy mają z holdemem do czynienia.
    A jak będzie odbierać to "Władzuchna nasza kochana"?
    Sposób "Myślenia" doskonale oddaje wypowiedź zacytowana przez Seena:
    Cytat Zamieszczone przez Seen Zobacz posta
    "my nie kierujemy sie zdrowym rozsadkiem, my kierujemy sie prawem".
    Ich nie interesuje, czy przegrywamy domy i grozimy sobie nożami, czy gramy w gronie kulturalnych ludzi by miło spędzić czas.
    A co ich interesuje?
    Na przykład to:
    1) "Dobry serwis internetowego pokera potrafi mieć milion euro miesięcznego obrotu"
    2) " Wygrane pieniądze (można wygrać nawet kilkaset tysięcy dolarów) udaje się wydawać bez większego zainteresowania urzędu skarbowego szczególnie tym, którzy mają dodatkowe dochody poza pokerem"
    3) " Tylko na platformie Full Tilt Poker gracz KaiBuxxe wygrał 3,18 mln dol. online, spędzając przy pokerowych stołach wirtualnych w 2007 r. 674 godziny"
    4) " Do wypłat wygranych z wirtualnych stolików ponad pół miliona internetowych graczy z Polski używa zagranicznych kont-portfeli"
    5) " W Polsce — podobnie jak w USA — możesz grać przez internet, ale nie możesz wygrywać, bo pieniędzy nie ma jak opodatkować"
    6) " De facto — nie ma też możliwości gry na pieniądze poza kasynami"
    7) " Cały rynek hazardowy w 2007 r. rozwijał się świetnie. Urósł z 8,3 mld zł w 2006 r. do ponad 10 mld zł"

    I jakie tu wnioski może wyciągnąć "Władzuchna", która "nie może kierować się zdrowym rozsądkiem"?
    Przykładową odpowiedź można znaleźć również w artykule:
    "Nasze Ministerstwo Finansów nie tak dawno wpadło na pomysł, że zakaże gry nawet w kasynach, bo to będzie przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy"

    Dlatego niestety podtrzymuję to co napisałem w tym wątku:
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=7825

    I powdkreślę jedno - moim marzeniem jest bym nie miał racji!
    Będę szczęśliwy jeśli okaże się, że jestem tylko pesymistycznym zrzędą.
    Życzę nam wszystkim by promocja pokera w Polsce przyczyniła się do normalizacji (legalizacji) i możliwości wyjścia z podziemia.
    Moim zdaniem jednak, będziemy wkrótce tęsknić za stanem obecnym, gdy co prawda "w podziemiu", lecz bez opresji ze strony władz graliśmy sobie po cichutku...

  9. #9
    Acha i jeszcze jedna ważna informacja, dla niektórych, mogących czytać to forum:
    Oświadczam:
    Kiedyś tam, dawno temu grałem trochę w pokera, błądziłem przyznaję, lecz od dłuższego czasu NIE GRAM JUŻ W POKERA NIGDZIE! Jestem już od wielu, wielu miesięcy uczciwym i pracowitym obywatelem, acha i nigdy nic nie wypłaciłem, wszystko przegrałem.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Atrykuł na najwyższym możliwym poziomie... niestety puls biznesu, to nie lokalna gazeta - artykul ukazal sie w lutym, jest w nim mowa o polish poker tour, chyba zagadka wyjasniona - wkoncu kto sie za to wzial =(
    Myślice ze to przez to? Jeżeli to prawda tu ku......mać!