Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Właśnie się tak zastanawiam, czy takie oprogramowanie jest wg pokerroomów legalne?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    PokerStars udeostępnia dosyć sporą listę niedozwolonych, wspomagających programów. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że te program tam widnieje.

    Pepone

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Wygrałbyś worek orzechów.

    http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/
    In general, what kinds of programs are prohibited?

    The following types of programs are prohibited:

    1. Any program that shares hole card data with other players or programs is colluding, and is prohibited.
    2. Any program that works off of a central database of player profiles or hands played is prohibited.
    3. Any program that plays without human intervention (a "bot") or reduces the requirement of a human playing. For instance, an "auto-folder" is prohibited.
    4. The practice of datamining (observing games as a non-player for extended periods in order to build up a large database of hand histories for future reference) is prohibited.
    5. Any software that offers advice on the appropriate action to take, and which is also programmable or configurable beyond a simple slider to choose a level of aggressiveness or tightness.
    EDIT: Fold-em nie ma na liście, ale wytłuszczony fragment mówi wszystko.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy dobrze zrozumiałem, że nawet Poker Tracker jest tam zakazany?

  5. #15
    GuestJ Guest
    Nieee... gdyby był to wątpie że PS bił by rekordy ilości graczy na real money.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jedno nie wyklucza drugiego. Ten przepis i tak jest martwy, ale z regulaminu, który zacytował tapczan wynika, że jednak PT nie można używać:
    2. Any program that works off of a central database of player profiles or hands played is prohibited.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Przecież podałem linka, można doczytać. Dla leniuchów:

    In general, what kind of programs are acceptable?

    The following types of programs are generally acceptable:

    1. Programs (or charts) that simply tell you odds, starting hand recommendations, etc.
    2. Programs that profile your opponents, but make use of only information which you have accumulated by your own play.
    3. Macros and Hotkey programs that don't have any bearing on gameplay logic. For example, you can use AutoHotKey, MacroExpress or AutoIt3 to make it such that you "bet the pot" when you press the 'P' key, but you cannot use these or other utilities to create an autofolder that folds poor starting hands, or that automates advice or actions from any other program.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Dziwne, ciekawe czy ktos zostal zbanowany za PT albo auto-fold-a to martwe przepisy (niestety)- tutaj czarno na bialym : 1. Programs (or charts) that simply tell you odds, starting hand recommendations, etc.

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    No przecież napisane jest, że PT jest dozwolony. PT nie ma centralnej bazy danych, więc można z niego korzystać, o ile nie kupujesz baz danych od innych graczy. Program, który mówi o oddsach, doradza ręce startowe (ale niczego nie zrzuca!) jest dozwolony. PaSiEk - przeczytaj jeszcze raz uważnie.

    Czy ktoś został za to zbanowany - nie wiadomo. Ja wolałbym nie sprawdzać. Jakoś poker kojarzy mi się z postępowaniem wg zasad i dużą uczciwością, ale ja "Wielkiego Szu" nie widziałem

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    sorry tapczan myslalem ze wkleiles not acceptable i tak czytam - nic nie jest dozwolone :P