Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Pub: Barani Łeb
    Niedziela 18:00
    Zainteresowani trafią ...
    Wrazie jakiś problemów pisać do mnie
    GG: 1973833

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Raven, SzajbuS jak chcecie grać to napiszcie do mnie na GG: 1973833, potrzebny nam jakiś stały skład, bo ostatnio często gramy max 4 osoby co niektórych denerwuje ...

    A jeśli chodzi o ciebie Loop to się poprostu nie wypowiem ...

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Chcialem dzis przyjechac, ale niestety nie moglem.

    Szczerze mowiac, to nie wiem czy uda mi sie z Wami zagrac w najblizszym czasie, bo wakacje sie powoli koncza i trzeba wracac na studia do Poznania.

    Postaram sie jeszcze odezwac.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Wiem, wiem... :?
    No jade, ale jakos dojechac nie moge...W sumie, to mam taka, a nie inna prace, ktora w znacznym stopniu polega na przemieszczaniu sie pomiedzy miastami, panstwami i nic na to nie poradze...do tego mam jeszcze "kampanie wrzesniowa", ale to nie jest az tak uciazliwe, bo zdazylem sie do tego przyzwyczaic... :lol:
    Zrobmy tak...ja juz sie nie "zapowiadam", jak bede mial wolny dzien i zobacze,ze bedziecie grac, to wpadne...albo bede sie mogl dolaczyc, albo nie...Jeszcze raz przepraszam, za nie stawienie sie w Waszym pieknym miescie...do zobaczenia (mam nadzieje :wink:

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Witam graczy z Torunia
    Czy są organizowane jakieś gry w piątki?

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Pinio napisz do mnie na GG: 1973833 to się zgadamy na jakiś piątek ..

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Trzy razy już dzisiaj próbowałem W Toruniu będę 21. Byłoby miło gdyby zebrała się jakaś większa ekipa.

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Witam,
    Jesli chodzi o mnie, to jezeli tylko bede w kraju (bo prawdopodobnie wyjade za nasza zachodnia granice na pare dni), to chetnie podjade, zeby godnie reprezentowac Bydgoszcz :wink:

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Pinio próbujesz i nic jak na GG: 19738333 nie możesz napisać to może wolisz na 663167255

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Uwaga mam informacje Jutro jestem w Toruniu TesseracT będę się z tobą
    kontaktował w ciągu dnia czy zebrała się jakaś ekipa. Na headsupa raczej nie mam ochoty Spróbuje namówić kumpli, którzy ze mną jadą.