Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Dzieki TesseracT za nocne 1 na 1 8)

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Witam ponownie,
    TesseracT!
    Czy graliscie juz w zeszly weekend?Jesli tak, to moze jakas krotka "relacja" :wink:
    Ja tak, jak ustalilismy, dolacze sie dopiero od 11.09. z uwagi na czeste przebywanie poza granicami naszego pieknego kraju

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    TesseracT

    dalej do klawiatury ! pisz relacje z 2 nocek...

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    No dobra mam chwile czasu moge coś napisać ..
    Tydzień temu graliśmy w pubie "Barani Łeb"
    Umówiliśmy się na 20:00
    ja z Tomkiem byliśmy troche szybciej po jakiś 10minutach pojawił się Waldek z Sylwią. Najpierw graliśmy w 3 potem dosiadła się Sylwia i graliśmy w 4. Wspólnie ustaliliśmy, że będzięmy grać NL 10zł blinds 10gr/20gr + ReBuy 10zł.
    Gra była w sumie dość statyczna nikt dużej przewagi nie miał. Z ciekawszych rzeczy które się wydarzyły:
    2 rozdanie Waldek dostał Pokera, ale niestety my odrazu fold
    Potem pamiętam rozdanie o all-in
    Stolik po tun'ie KJ9x
    waldek podbił do all-in'a albo ja go przebiłem do jego all-in'a nie pamiętam
    River był nie ważny ale spadła 10.
    Waldek pokazał KJ i ja QT.
    Drógą niesamowitą rzeczą był Flush. Jak leżały 3 kiery na stole to było trzeba fold 3ke, str8 co by się nie miało Tomek zawsze miał Flush jak 3 kiery na stole leżały. Waldek stwierdził, że to już nawet matematyka wyklucza, jak za 8 razem po river'ze ostro podbił i Tomek znowu pokazał A4 kiery.
    Po 24 udaliśmy się do Waldka do domu i tam graliśmy do ok 3 rano. Potem zgodziłem się na heads up gdy Tomek poszedł do domu i wtopiłem wszystko to co byłem na plusie

    Pare dni temu graliśmy u Jacha.
    Ustaliliśmy dużo lepszy system NL10zł blinds 0.25/0.50 zł bez rebuy'a graliśmy aż zostanie 2 graczy przy stole po czym mieli oni 8 rozdań dla siebie. Gra była zdecydowanie bardziej agresywna czeste bluffy było widać i all-iny. Nie pamiętam zbytnio żadnych ciekawych rozdań hmm no poza jednym co wtopiłem z AA swój buy-in , a teoretycznie mogłem to wygrać...
    oraz ostatnie moje rozdanie gdzie zostałem 1 na 1 z Jachem mimo niskich blind'ów ciągle dostawałem wysokie karty i wchodziliśmy do gry z podbiciem preflop 2-4zł.
    W ostanim rozdaniu miałem KJtrefl podbiłem za 4zł
    flop: 25karo 9pik
    Jachu: all-in
    Po jakiś 3 min namysłu powidziałem fold.
    okazało się, że miał A3karo czyli draw do Flush'a i Straight'a
    a z river'a spadłby King i on by to przegrał.
    Podsumowując dość dużo straciłem przez te 9 godzin gry, a Waldek chyba znowu najlepiej wyszedł na tym. Porzyczył 30zł od sąsiada, bo nie miał kasy na gre i wyszedł z 120zł o ile dobrze pamietam

    Dzisiaj będzię pewnie kolejny ciekawy wieczór przy kartach ...

    __
    TT

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Moze udaloby sie zaplanowac cos z wiekszym wyprzedzeniem, zeby Bydgoszcz mogla przyjechac?

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez SzajbuS
    Moze udaloby sie zaplanowac cos z wiekszym wyprzedzeniem, zeby Bydgoszcz mogla przyjechac?
    Witam ponownie,
    Jesli chodzi o mnie, to juz skonczylem swoje podrozowanie (pewnie tymczasowo ), wiec jesli mielibyscie w planach jakeis spotkanie, to chetnie sie dolacze.

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    Szukałem po różnych stronkach itp ...
    i nie wiem czy musze jechać do Wawy czy jakiegoś innego większego miasta czy może jednak znajdą się jacyś gracze z Torunia na Texasa.

    Limity do ustalenia miejsce także, o ile wogule ktoś w okolicy gra w karty
    czesc .ja i jeszcze 2 kolesie <moze 3 > jestesmy zainteresowni gra. mysle ze 50NL(0.25,0.5) nadaje sie .ogólnie to gralismy ze soba kilka lat tylko na troche mniejsze stawki i w wersje limitowana ale z checia spróbujemy czegos innego . wszyscy jestesmy z TORUNIA . widze ze problem lokalu jest juz załatwiony ale jakby co to my mamy tez kilka opcji .jak patrzyłem na forum to z 5 osób by sie to zebrało mysle ze jak dojdziemy my we 3 to bedzie idealnie 8 osób . mysle ze z terminem to sie dogadmy bez problemu wiec jezeli jestescie zainteresowani to piszcie do mnie na gg 4194509 <prawie zewsze niewidoczny> i dogadmy sie co do detali .pjona

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    No no no od zera prawie 20 osób do gry jest

    Niedziela 18:00 - pub Barani Łeb (w tym samym budynku co Metropolis)
    Pisać do mnie na GG: 1973833 kto przyjedzie, jeśli będzię paru chętnych to ide rezerwacje załatwić...

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    kurde totalnie mi uciekl ten tydzien jesli chodzi o sprawy internetowe

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    SzajbuS jeśli chcesz z nami grać to się skontaktuj ze mna.
    GG: 1973833