Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Widus jak możesz to napisz do mnie na GG: 1973833 wstępnie z Raven'em i Loop'em dogadaliśmy się na 50zł NL.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Loop - mam już lokal, w którym możemy grać w poniedziałki/niedziele - inne dni odpadają, zalety - dość spokojny i mają okrągłe stoły, oprócz tego poznałem 4 nowych gości co też są chętni grać o większe stawki w Texasa (dotychczas grali NL20 do 40zł). Jedyny problem to okres wakacyjny, 2 z nich wraca na koniec sierpnia, Raven dzisiaj też wyjerzdza. Musimy poprostu przeczekać ten okres ...

    Widus napisz do mnie na GG lub mail'a:
    GG: 1873833
    mail: tesseract@wp.pl

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    pisalem na GG do Ciebie na numer podany wczesnie, ale bez odzewu...

    Teraz podales inny (zamieniona jedna cyfra) na ktory mam pisac?

    OK juz sprawdzilem ten pierwszy jest Twoj.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Witam ponownie,
    TesseracT - milo, ze poswieciles swoj czas na poszukiwania lokalu Jesli chodzi o "okres urlopowy", to jak najbardziej zgadzam sie z Toba, ze trzeba go "przeczekac"...sam wrocilem z Wybrzeza no i mam zamiar jeszcze tam wrocic "na chwilke" :wink: ...takze, jak wszyscy sie zjada, to ustalimy co i jak i gramy

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Bydgoszcz z tej strony

    chetnie podjade do Torunia troche pograc. zawsze zreszta moze kilku Bydgoszczan wsiasc w jeden samochod i przyjechac razem

    50zl NL (0.25/0.5) brzmi rozsadnie. raczej nie wiecej, bo chyba chodzi o to, zeby glownie sie dobrze bawic, nikt fortuny nie zbije

    w razie czego dysponuje walizami 2x300 zetonow.

    sa juz jakies konkrety?

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez SzajbuS
    Bydgoszcz z tej strony
    Witam serdecznie,
    Juz myslalem, ze w Bdg nikt wiecej nie gra w NL,a tu prosze :shock:
    Jesli chodzi o "konkrety", to po wstepnych ustaleniach z TesseracT'em powstal nastepujacy plan :lol:
    TesseracT znalazl w Toruniu "pub" gdzie mozna spokojnie pograc w niedziele i poniedzialki. Z tego co wiem, to dysponuje zetonami...ale ich nigdy za wiele :lol: Zdecydowalismy sie przeczekac okres sierpniowy, bo wiekszosc ludzi jest w rozjazdach, ale wracamy do pomyslu jakos na poczatku wrzesnia. Wiem, ze "ze strony Torunia" bedzie ok.5 osob. Ja rowniez przyprowadzilbym przynajmniej jedna osobe, takze juz mozna cos pograc.
    Ustalilismy, ze w ramach spotkania "organizacyjnego" zagramy najpierw 50zl NL (0.25/0.5), a jak juz sie zgramy organizacyjnie, to moze jakis tournament...we will see. Tyle nt. "Torunia"...ale jesli masz w Bdg jeszcze pare osob do NL, to mozemy rowniez ustawic sie na jakas gre w Bdg...daj znac, czy jestes zainetersowany (najlepiej na GG: 5433035).

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Niestety w Bydgoszczy nie znam nikogo, kto gra w pokera. Po prostu na codzien mieszkam w Poznaniu (studia), ale teraz sa wakacje

    Jakby bylo cos grane w Bdg to z checia wpadne.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    No to pozostaje nam czekac na TesseracT'a i reszte ekipy z Torunia, bo ja Bdg znam 1 !!! osobe grajaca w NL :?

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    kurcze przeoczyłem ten wątek, jestem z Włocławka i pisałbym się na takie spotkania w Toruniu, ale w tygodniu pracuje więc mogę tylko w soboty i niedziele

    moje gg: 3768244

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Loop, Szajbus, Raven miałem formata dajcie mi swoje GG lub napiszcie do mnie (1973833), bo chce już się umówić na konkretny termin w przyszłym tygodniu.