Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 266
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    2
    Naprawde wypasiona sprawa z tymi gadżetami bwin. Się sponsor popisał. No i gratulacje dla organizatorów za udany pomysł. Niezły klimat naprawdę.

  2. #12
    Start 2030

  3. #13
    można się jeszcze zapisać ?

  4. #14
    Przyłączam się do pytania. Jestem równiez zainteresowany graniem w Łódzkiej Lidze. proszę o info na forum lub priv.

  5. #15
    A gdzie koledzy graliście do tej pory?

  6. #16
    Beda: co masz?
    Kuba: top pare
    Beda: ja kolor z flopa
    Kuba: eeeeee to mam cie bażancie
    Beda: no nie pierdol


    PS
    UWAGA NA ŁAWICE
    Ostatnio edytowane przez wieśniak666 ; 13-03-2008 o 13:36

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez wieśniak666 Zobacz posta
    A gdzie koledzy graliście do tej pory?
    Do tej pory w sieci albo u mnie w mieście (Tomaszów) ale ostatnio byłem na Unibet Tour w "Siódemkach" (zająłem nawet płatne miejsce) i doszedłem do wniosku że czas powygrywać trochę z łódzkimi graczami ; ) hehe. A tak poważnie to jak macie jeszcze miejsce w swojej lidze to dajcie znac na priva. Chętnie skorzystam.

  8. #18
    Byłeś na unibecie w 77 i nie wziąłeś od nikogo numeru tel czy innego kontaktu? Dlaczego?

  9. #19
    wręcz przeciwnie ale temat jest o Lidze Łódzkiej a nie o Unibet Tour więc dlaczego miałbym łączyć te wątki?

    czytałem w jakimś temacie że narzekaliście na frekwencję w Łodzkich turniejkach - teraz się nie dziwię dlaczego bo z takim "podejrzliwym" i nieprzyjemnym podejściem jakie tutaj per.wieśniak666 zaprezentowałeś mi na przykład się...odechciało

    Pozdrawiam i do zobaczenia wieczorkiem w Hyatt'cie

    Bet007

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez wieśniak666 Zobacz posta
    PS
    UWAGA NA ŁAWICE