Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    No i co z tym sklepem panowie ? Miał być na początku 2008 , a tu ani widu ani słychu.

  2. #2
    Witam,

    Sklep wg naszych informacji jest w trakcie realizacji.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Witam
    No to kiedy koniec tej realizacji nastąpi wiadomo coś,co np. zaoferujecie za fpp elektronika,odziez itd.prosiłbym o jakieś przykłady jeśli juz coś wiadomo??
    Dzięki za odpowiedź.

  4. #4
    Cześć,

    Jeszcze wiele nie wiadomo niestety, jak tylko będą jakieś informacje od razu zamieścimy je na forum.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Ehh gdzi eten sklep??

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Obiło mi się o uszy że w maju...

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    2009 roku ?

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    w tym roku pewnie jakos dopiero na wakacje, szkoda ze tak dlugi trzeba czekac

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Cyt z Waszej strony:
    1 czerwca otwieramy Paradise Players Club – co oznacza, że wszystkie konta FPP zostaną wyzerowane. Po co więc tracić punkty, skoro możesz je wykorzystać, by przystąpić do turnieju FPP All-in? (Bez obaw – nie odliczymy ich od Twojego miesięcznego bonusa.) W czerwcu otwieramy również nasz nowy sklep, wypełniony niezwykle interesującymi produktami, takimi jak telewizory, laptopy, iPody oraz ekskluzywne gadżety ParadisePoker, które można zakupić za punkty FPP. A po 1 czerwca – zacznij zbierać od nowa!


    Czyli punkty FPP które mam teraz na koncie mogę wykorzystać w powstającym sklepie, czy uprawniają do tego TYLKO punkty zebrane po 1 czerwca, a stare przepadają bezpowrotnie?
    Ostatnio edytowane przez sapi ; 02-05-2008 o 12:03

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez sapi Zobacz posta

    Czyli punkty FPP które mam teraz na koncie mogę wykorzystać w powstającym sklepie, czy uprawniają do tego TYLKO punkty zebrane po 1 czerwca, a stare przepadają bezpowrotnie?
    taaak, widze ze u kolegi ciezko idzie czytanie ze zrozumieniem (: