Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Poker Wikia

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 21:36

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zajmuje się tym w ogóle ktoś oprócz ciebie? Ja bym chętnie pomógł, ale:
    a) nie znam się na pokerze :/
    b) jestem zbyt leniwy

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Sam dodałem swoje 3 grosze z godz temu

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    No ale możemy też (i powinniśmy) vbetować kiedy wiemy że wygramy, a wtedy wolimy raise. Tak więc teraz jest OK, choć wcześniej było chyba samo "lub" i też myślę że nie było źle.
    Ale skąd Ty wiedziałeś że to ja akurat z tym raisem?
    Ostatnio edytowane przez Przemeck ; 29-02-2008 o 02:13

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Jest OK . Ogólnie cały pomysł mi się bardzo podoba i gdyby nie to, że ostatnio nie mam na nic wolnej chwili to bym chętnie działał. Zawsze jak będę miał trochę luzu to będę odwiedzał. Ziarnko do ziarnka i powstanie mega Poker Wikia

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    hehe, to jest niezłe:

    "jeśli jesteś z forum.pokerzysta.pl i czytasz te słowa to masz obowiązek edytować/dodać jeden artykuł, albo w ciągu najbliższych 100 rozdań przegrasz set vs overpair"

    niestety mój poziom pokerowej wiedzy dopiero za kilka lat pozwoli mi na wypowiadanie się o pokerze, więc może dostanę zwolnienie z tej klątwy? =]

    btw bardzo fajny pomysł.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    jakas dobra dusza by tam wrzucila reguly tajskiego pokera...

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    23
    podoba mi się pomysł, jak tylko będę miał chwilę czasu to sam zabiorę się za edycje i uzupełnianie

    tylko wizual strony głównej troche do bani

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    W takim razie i na mnie możesz liczyć =] może na początek zajmę się "spolszczaniem" tekstów =] nie zaszkodzi przecież używanie polskich znaków ;D

    ale to dopiero jutro =]

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    23
    warto też się chyba zastanowić co jest warte tłumaczenia na język polski a co nie... zresztą generalnie przydało by się jakieś ujednolicenie i uproszczenie niektórych zagadnień pokerowych. to nie znaczy że TURN ma być OBROTEM ale spolszczenia typu BETOWANIE brzmią jak dla mnie przynajmniej fatalnie, z drugiej strony WCHODZENIE Z ZAKŁADEM brzmi już prawie jak wykład wiem że to wszystko jest troche utopijne, bo jak tu przetłumaczyć w skrócie FOLD EQUITY ale to tylko takie moje przemyślenia...