Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Niedawno usunieto watek o aukcji gdzie ktos "sprzedaje" $50 z jednego z serowisow.

    marona wzial sprawy w swoje rece i zadzial z allegro i w pelni sie z nim zgadzam , glownie nie pasuje mi w tym propozycja de facto odplatnej pomocy w rozwiazaniu testu. Caly system opiera sie na tym, ze poczatkujacy gracz uczy sie tej ich strategii (ze jest beznadziejna to inna sprawa, ale na nanostawkach dziala) i gra przez dluzszy okres generujac rake, tak ze im sie ostatecznie zwraca z rakeback i sa w stanie zaplacic za kolejnego gracza. Poprzez zapewnienie materialow do nauki serwis pokerstrategy daje poczatkujacemu graczowi oswojenia sie z gra online z pewnym teoretycznym zapleczem. Jesli zaczynasz do tego dopuszczac graczy kompletnie znikad, ktorzy traktuja to jak free money i traca w przeciagu kilku dni i jesli cos takiego mialoby miejsce na wieksza skale, to za jaksi czas w ogole nie bedzie takiej mozliwosci.

    Chetnie dowiem sie dlaczego ktokolwiek z modow usunal ten watek?
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 16-02-2008 o 12:15 Powód: usunięty link

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Wątek ja usunąłem. Dlaczego że nie widzę powodu aby jakiemuś cwaniakowi robić reklamę na forum. Co z tego że kilku z użytkowników pośmieje się z tego jak również kilku nowych stwierdzi że to mu się opłaca i skorzysta.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Z takim rozumowaniem w pelni sie zgadzam, link niepotrzebny, nh Kirek

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Jednak moim zdaniem należało napisać że jest to zwykły oszust a promocja jest za darmo.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Nie żebym się czepiał, sam uważam że jak komuś zależy na tych $50 to w necie znajdzie stronę co na to pozwala, innym niepotrzebne to jest bo i tak nic dobrego z tego nie będzie, ale mam pytanie czy nie można po prostu usunąć linka z posta, czy może cały jego post tak żeby dyskusja pozostała i dowód na to jak ktoś próbuje z ludzi osłów zrobić?
    Ja chciałem sprawdzić czy mu tę aukcje zablokowali, ale już nie było wątku
    Pozdrawiam Marona.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No to znasz już marona rozwiązanie. A usuwam z lenistwa. Szybciej się usuwa niż edytuje i pisze wyjaśnienie dlaczego to się zrobiło.
    Wychodzę z założenia że autor tematu domyśli się dlaczego tak się stało a jeżeli ma wątpliwości to przeczyta regulami forum i tam poszuka podpowiedzi.

    I to już chyba koniec, wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
    Temat zamykam.