Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10
    Witam
    Na Pokerstars jest "freerol" jak w temacie szykuje się ktoś na to?
    Pomyslałem sobie ze nawet fajny turniej walnąłem satelitke za 100FPP i jestem
    tu mam pytanie tam będą blindy co 10 minut nie gram takich szybkich turków tylko Deep stack ewentualnie 3k starting chips i blindy co 15 minut jaką przyjąć taktykę czy trzeba grać trochę agresywniej czy przeciwnie czekać na kartę?
    pytanie kieruję do osób które odnoszą sukcesy w takich turniejach szczególnie w Turbo (sukces to według mnie FT ewentualnie coś koło tego bo na FT to juz loteria)

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja gram i mysle ze sporo osob z tego forum rowniez.

    Co do struktury to na start masz 3k zetonow a od 18 poziomu blidny rosna wolniej takze mysle ze nie bedzie to az takie "turbo".
    Przy tej ilosci zetonow i zapewne niskim poziomie czesci graczy na poczatku pokusilbym sie o limpowanie tu i tam srednich rak z nadzieja na zlapanie monstera na flopie.
    Do zobaczenia na finalowym stole

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    adrian dostales sie tam przez freerola za 100 FPP ?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10
    tak ogólnie miałem 300FPP na koncie bo gram tam 3 tygodnie w dodatku nie za duzo
    zarejestrowalem sie do sita 100 osób po 100FPP jedna osoba wygrywa wejsciówke reszta nic
    no i sie udalo

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Upewnij sie czy to przypadkiem nie była satelitka dopiero do eliminacji bo jak zauwazyłem to sporo takich jest i kwoty właśnie wachają się od 25 do 100 FPP.
    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10
    luzik czytac jeszcze troszke umiem
    jestem wsród uczestników tego turka w lobby turnieju